nato-OTANFilm Geostrategiczna Ukraina jest badaniem opracowanych w latach dziewięćdziesiątych amerykańskich strategii podboju całego kontynentu Azjatyckiego, utrzymania kontroli nad Europą oraz zdominowania i dekompozycji Chin i Rosji jako głównych, potencjalnych rywali Stanów Zjednoczonych. Ten pomijany w mediach głównego nurtu kontekst, w który wpisane są trwające od wielu lat wojny i kolorowe rewolucje w Afryce Północnej, Azji i na Bliskim Wschodzie jest niezbędny dla zrozumienia tego co obecnie rozgrywa się na Ukrainie.

Jak w swojej książce pt „Wielka szachownica” napisał Zbigniew Brzeziński „Dla Ameryki głównym trofeum geopolitycznym jest Eurazja.”, i to jest i będzie przez najbliższe dekady motor napędzający spiralę wojen opracowanych dla ekspansji anglo-amerykańskiego imperium zmierzającego ku globalnej dominacji. (Źródło MIZIA FORUM)

Geostrategiczna Ukraina.

Czy takie wypowiedzi miały związek z aresztowaniem Piskorskiego? Mateusz dużo rozumie z geopolityki i przekazuje to co wie społeczeństwu, a że jest to prawda niechciana przez siły rządzące, więc został aresztowany, by go uciszyć na czas rozpętywania wojny przez środowisko PO-PIS z ministrem wojny na czele!  Musi mieć usta zamknięte gdy nasi młodzi chłopcy są nastawiani przeciwko Słowianom, i żeby bez większych oporów szli na kolejną wojnę prowokowaną przez syjonistyczn0-chazarskie NATO-OTAN największej zbrodniczej organizacji świata. Tak na marginesie postawmy sobie pytanie – Ile jest ofiar całej działalności NATO od czasu powstania tej machiny do syjonistycznego podboju świata?
rosja-chce-wojny-zobacz-jak-blisko-baz-nato-umiescili-swoj-kraj

 

Siły NATO – czyli amerykański pierścień wokół globu.