Digimax A50 / KENOX Q2Syjonistyczny plan trzech wojen wchodzi w ostatnią fazę. Już po drugiej wojnie wszyscy wiedzieli, że musi wybuchnąć trzecia po której syjoniści chcą przejąć władzę nad całym światem.  Plan trzech wojen jest zapisany w działaniach ustanawiających NWO – Nowy Porządek Świata gdzie nie ma granic, jest jeden globalny (syjonistyczny) rząd, jedna waluta, jedna wiara (satanizm).
Chcecie znać prawdziwy powód nagonki na Rosję to czytajcie tekst ze strony http://biznes.robertbrzoza.pl
Rosja już dawno groziła odejściem od globalnie narzuconego dolara. Płacenie tym śmieciem za ropę, złoto itd sztucznie podtrzymuje tan nadmuchany balon papierków bez wartości. Dolar jest od wielu lat nic nie wart i tylko zabiegi światowych „banksterów” powodują iż jest dalej w obiegu. Trzymacie oszczędności w dolarach? Lepiej szybko pozbądźcie się tego „papieru toaletowego” bo już niedługo będzie służył tylko do du..y.  Nowa waluta już jest wybita i wydrukowana, nazywa się Amero 20 Ameros

JP
…………………………………………………………………………………………………………………………….

Mamy odpowiedź na zapędy międzynarodowych bankierów w podboju wszelkich zakątków świata.

Bankowcy dzięki wdrożeniu własnego systemu finansowo-kredytowego, przejęli władzę w większości krajów świata. Aby utrzymać ten stan, rozpoczęli III wojnę światową.

W artykule „Znamy plan III wojny światowej” zadałem pytanie:

  • jak na to wszystko odpowie Rosja i Chiny ? Militarnie, obronnie czy ekonomicznie.

Mamy odpowiedź Rosji.

Rosja i Chiny rozliczają się w rublach

ruble600

Rzeczypospolita podała informację, cytując Agencję Nowosti, która pisze: rosyjskie Ministerstwo ds rozwoju Dalekiego Wschodu wydało oświadczenie:

„Rosja i ChRL rozpoczęły rozliczenia w rublach w ramach realizacji porozumienia komisji rządowych obu krajów”.

Chiny z czasów ZSRR mają wobec Rosji kredyt na kwotę 10,94 mld dolarów. Putin zredukował kredyt o 90% w zamian za przejście na rozliczenia rublowe. Obecnie handel pomiędzy tymi krajami opiewa w granicach 90 mld dolarów rocznie i rozliczany był w amerykańskiej walucie. Teraz ma się to zmienić. Przejście na rozliczenie rublowe, oznacza więcej dolarów w międzynarodowym obiegu.

Porzucenie dolara to poważny kłopot dla finansjery, ponieważ duża ich ilość w obiegu spowoduje wzrost inflacji. Bankowcy wiedzą, że zatrzymanie tego procesu jest niemożliwością, dlatego postanowili utrzymać dolara za wszelką cenę.

III wojna światowa, to siłowe utrzymanie dolara jako waluty transakcyjnej do czasu wdrożenia elektronicznego pieniądza. Innymi słowy, chcą zastraszyć polityków światowych, do zaprzestania jakichkolwiek działań przeciwko amerykańskiej walucie.

BRICS jeszcze nie zaatakował

Oczywiście 90 mld dolarów, to nie jest kwota, która zmiecie z rynku dolara. Ale w końcu mamy jasną odpowiedź Rosji na plan III wojny światowej. W tym planie Rosja i Chiny przeznaczone są do całkowitego zniszczenia. Najpierw ekonomicznego, później dokonają rewolucji i zainstalowanie marionetkowego rządu. Skończy się to wszystko niewolnictwem czyli kolonizacją narodów.

Informacja o porzuceniu dolara w rozliczeniach pomiędzy Rosją a Chinami powinna być impulsem dla innych krajów. Jest to przekaz głównie dla krajów BRICS, które rozumieją tę sytuację. Brzmi on: jesteśmy – widzimy – działamy.

Jaki będzie kolejny ważny krok, którego spodziewam się w najbliższym czasie ?

Jeżeli USA nie zniesie sankcji międzynarodowych wobec Rosji, ropa utrzyma się poniżej 100 dolarów za baryłkę, a wojna w Syrii „zagresywnieje”, to kolejnym ważnym krokiem będzie odejście od dolara w sprzedaży gazu i ropy. Jeżeli Rosja, Chiny i stojący za nimi Izrael chcą pokonać rodziny bankowe, to kolejny krok jest konieczny. Rosja musi odejść od dolara i sprzedawać surowce tylko za ruble. Wtedy państwa handlujące z Rosją nie będą przetrzymywały tak dużej ilości dolarów. Pozbędą się ich. Waluta amerykańska wróci do kraju i rozpocznie się problem inflacyjny. Już w tej chwili inflacja w USA to 8-9%. Ostatnie obniżki cen ropy, zmniejszą tę cyfrę, ale nie zmniejszą cen w sklepach.

Po takim zagraniu Rosji finansjera się wścieknie.

 

Robert Brzoza Robert Brzoza

tekst ze strony http://biznes.robertbrzoza.pl