Proces polityczny Adama Czeczetkowicza

TruskolaskiCzternastego kwietnia w Białymstoku odbył się kolejny proces Adama Czeczetkowicza oskarżonego o rasizm.
Stronniczość sędziny jest bardzo widoczna podczas całego procesu. Wyglądało to na próbę zastraszenia lub prowokacji. Doszło do tego, że oskarżony prosił sędzinę aby przestała na niego krzyczeć. Osobiście byłem mocno zdziwiony takim jej zachowanie.
Zeznania prezydenta miasta Tadeusza Truskolaskiego wykazały, że złożył doniesienie do prokuratury nie poznając sprawy osobiście, a kierując się tylko artykułem w gazecie wyborczej!
Czy brak myślenia i własnego zdania jest normą na wysokich stanowiskach? To oburzające, że taka osoba (marionetka gazety wyborczej) rządzi naszym miastem.

Zapraszam do oglądania pierwszej części – zeznań Tadeusza Truskolaskiego

Druga część procesu w której zeznawał świadek Eugeniusz Sendecki

4 Replies to “Proces polityczny Adama Czeczetkowicza”

 1. Zamiast wychowywać młode pokolenia Mieszkańców Białegostoku w przyjaźni i szacunku do WSZYSTKICH ludzi różnych narodowości, wyznań i kultur zamieszkujących Białystok i nasz Region, to instytucje dotowane z naszych podatków realizują program SPONSORÓW o zabarwieniu antypolskim i polonofobicznym.
  Nieznani sprawcy wywołują niepokoje społeczne, SPONSORZY wydają pieniądze, a lokalne media im wtórują takimi publikacjami http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,15801085,Sfumato_lekarstwem_na_rasizm__Taneczno_aktorsko_pilkarskim.html

 2. Najbardziej pocieszna jest nagonka na hasło: Polska dla Polaków. Przepraszam, a dla kogo ma być? Powstała przez nas, zorganizowaliśmy Ją w państwo dla siebie i teraz jakiś baran wyimaginował sobie, że Niemcy nie mają być dla Niemiec, Francja dla Francuzów – to dla kogóż? Skończy się na tym, że te barany – zobaczycie niedługo – zażądają zmiany nazw państw, bo uznają także nazwy za przejaw rasizmu. To co? Zmieniamy nazwy państw, barany? Może już pracujecie nad stosownymi wg was propozycjami …

 3. Czy te działania i ta działalność opisane poniżej są w Polsce legalne? Co na to prokuratura i inne służby?

  Komunistyczna Partia Polski http://kompol.org

  Potępienie ingerencji polskich władz w sytuację na Ukrainie
  http://kompol.org/start/Potepienie_ingerencji_polskich_wladz_w_sytuacje_na_Ukrainie.html

  Ich dokumenty (statut, program, odezwa, …) http://kompol.org/dokum/index.html

  Komunistyczna Młodzież Polski http://www.komsomol.pl

  Ich akcje http://www.komsomol.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=72:nasze-akcje&Itemid=63&layout=default

  Komunistyczna Młodzież Polski jest na facebooku http://www.facebook.com/Komunistyczna.Mlodziez.Polski

  Statut Komunistycznej Młodzieży Polski http://www.komsomol.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1599&Itemid=30

  1. JEST cząstkowa REAKCJA

   Prokuratura w Sosnowcu ma ponownie zbadać, czy działalność Komunistycznej Partii Polski jest sprzeczna z prawem – zdecydowała Prokuratura Generalna.

   Śledztwo w tej sprawie było już wszczęte, jednak zostało umorzone. Z taką decyzją nie zgodził się poseł Bartosz Kownacki (PiS), który wcześniej złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez KPP. Po jego interwencji akta tego postępowania zbadano w Departamencie Postępowania Przygotowawczego Prokuratury Generalnej.

   Źródło: http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/74923,kto-zdelegalizuje-kpp.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.