„Otwórzcie Białoruś zamknijcie Ukrainę”. Pod takimi hasłami odbyła się konferencja prasowa, zorganizowana przez Krzysztofa Tołwińskiego, lidera partii Front, mająca na celu wyrażenie sprzeciwu wobec polityki państwa trzymającej w zamknięciu granicę z Białorusią. Podczas dwudziestominutowego wystąpienia Krzysztof tołwiński poruszył wiele problemów nurtujących nasz kraj i zarzucił władzom, iż bardziej się interesują szpiegiem zamkniętym w więzieniu na terenie Białorusi, niż łamaniem prawa na terenie Polski.

Jak dobrze wiemy, od wielu lat, wolność słowa w Polsce jest deptana, a konstytucyjne prawo do wyrażania swojej woli i opinii jest stłamszone. W tym celu zainstalowano na terenie Polski różne ośrodki które zajmują się donosicielstwem, nękaniem i gnębieniem obywateli polskich, aby pod przykrywką “mowy nienawiści” wspólnie i w porozumieniu z grupą prokuratorów stawiać Polaków przed sądami gdzie usłużni sędziowie wydają wyroki mające na celu kryminalizację polskich działaczy społecznych, patriotów, dziennikarzy oraz wielu innych.

Krzysztof Tołwiński, zarzucił też władzom, iż dbają o politykę wszystkich tylko nie Polaków, którzy są w Polsce obywatelami drugiej, a może i trzeciej kategorii. Lider Partii Front powiedział też, to co powtarza bardzo często, że Ukraina jest naszym wrogiem gospodarczym i nie należy jej wspierać w żadnym wypadku, natomiast wyraził szacunek i współczucie dla Ukraińców, którzy walczą w tej bratobójczej wojnie.

Na konferencji zabrał głos rolnik któremu zlicytowano gospodarstwo podczas tak zwanej restrukturyzacji, co jest niezgodne z prawem polskim. Gospodarstwo wartości dwóch milionów sprzedano za 300 000 zł. Rolnik w tej chwili zamiast produkować żywność pracuje przy pracach dorywczych i ledwo wiąże koniec z końcem.

Poruszono też temat przyszłości polskiego rolnictwa któremu grozi zapaść, bo kolejne pokolenia nie chcą pracować za darmo w formie niewolniczej i wolą wyjeżdżać za granicę. To jest w skrócie przedstawiony obraz do jakiego stanu zostało doprowadzone państwo polskie. To jest obraz całkowitego zdegenerowania wszystkich władz po 1989 roku. Majątek Polski który był wypracowywany przez poprzednie pokolenia został przez te trzydzieści lat rozkradziony i wyprzedany za przysłowiową złotówkę. Z majątku po PRL-owskiego nie zostało już nic, więc dlatego zaczęto niszczyć i grabić Polaków indywidualnie. Zadajmy sobie pytanie: Dlaczego jest przyzwolenie, a wręcz współdziałanie władz polskich w tym procederze. Odpowiedź na to pytanie, ludziom myślącym nie zajmie wiele czasu, a tym którzy jeszcze mają klapki na oczach proponuję je zdjąć, bo za chwilę przyjdą i po was.

Jacek Porosa