o_jedwabnem_wkoncu_powazniePogrom w Jedwabnem – …masowe zabójstwo żydowskich mieszkańców miasta Jedwabne i okolic, dokonane przez grupę co najmniej 40 polskich mieszkańców tego miasta z inspiracji niemieckiej… – Tak mówi wikipedia którą lubi posługiwać się miłościwie nam panujący namiestnik, a jaka jest prawda?

Trudno jest zmieścić 1600 osób w stodole, a ekshumacja ujawniłaby to oszustwo. Dziury w czaszkach od niemieckich kul ukazałyby kto w rzeczywistości urządził ten pogrom. Widocznie polskim władzom nie na rękę jest ujawnienie prawdy o Jedwabnem, bo nie pracują dla własnego narodu, ale dla tego kto więcej płaci!

 

prezydent-kwasniewski-w-jedwabnem-w-2001-rokuPrezydent żyd z pochodzenia, ze zmienionym nazwiskiem na Kwaśniewski (Stolzman), udający polaka, przepraszał żydow w imieniu Polaków, a przyszły prezydent zatrzymał ekshumację grobu w Jedwabnem, bo żydzi podnieśli larum. Dlaczego żydzi maja taka władze w Polsce? Dlaczego żydzi mogli podnieść głos i zabronić archeologom polskim ustami Lecha Kaczyńskiego (wtedy pełniącego funkcje prokuratora generalnego) odkopania ofiar i ukazania prawdziwej ilości osób zamordowanych w stodole.
Dlaczego kręcone są w Polsce filmy szkalujące Polaków, oraz wydawane książki mówiące nieprawdę. Jak ogromne pieniądze są w to zaangażowane. Wydaje się na ten cel miliony dolarów, ale przyszły zysk jest liczony w miliardach.

Zachęcam do zobaczenia wypowiedzi naocznego świadka tamtych wydarzeń, a komentarze pozostawię dla oglądających.

Reż. Bohdan Poręba rozmawia z Jerzym Laudańskim, ostatnim świadkiem zbrodni
w Jedwabnem.

 

Aleksander_Kwasniewski-DLA-MNIE-JUZ-WYSTARCZY