Dofinansowania GawłaRafał Gaweł – lewak, znany z donoszenia na mieszkańców Białegostoku i szeregu zarzutów kryminalnych – otrzymał na swoją drewnianą budę zwaną szumnie ,,teatrem” z naszej, miejskiej kasy….PONAD 180 TYSIĘCY ZŁ !!!!!

Co zrobił dla Białegostoku p. Gaweł, za tak grube pieniądze? Nasze, z naszych podatków? Opluł nasze miasto w wywiadach, doniósł na wielu jego mieszkańców do organów ścigania….żałosne. Środowiska narodowe czy patriotyczne, które wzmacniają pozytywne wartości, tworzą setki świetnych i pożytecznych inicjatyw, robią to zazwyczaj z własnych środków (jak MW czy RN) – natomiast lewactwo jak widać, jest na tyle bezczelne, że jeszcze na swe żałosne działania, potrafi wyżebrać dotacje z miasta.

W nowej radzie miasta jest kilku prawych radnych, z różnych komitetów. Mam nadzieję, że za Waszą przyczyną – do tej budy na Młynowej, która wielu kojarzy się teraz ze złodziejstwem – nie popłynie już ANI ZŁOTÓWKA z miejskiej kasy!

Za Facebook – Adam Andruszkiewicz (link)

**************************************************************

Dodam od siebie że „zwija” się też strona Trzyrzecza. Dziś zauważyłem, że linki do projektu Sfumato (http://www.program-sfumato.pl/) trafiają w pustkę. Strona znikła z sieci, a była dość ciekawa. Na stronie Sfumato można było podziwiać małżonkę Rafała Gawła która to niby nie mogła uzyskać alimentów od męża, który ją zatrudniał.
Prokuratorzy zapewne wiedzą o istnieniu takiego dziwnego układu pomiędzy małżonkami Gaweł. On jej płacił jako dyrektor zatrudniając ją w Trzyrzecze, ale nie płacił jako mąż zasądzonych alimentów. Ona brała od niego pieniądze, należne wypłaty, ale nie umiała nakierować komornika na zarobki męża dyrektora. Nie wiadomo o co chodzi? To chodzi o pieniądze 🙂
W ten dziwny i zarazem cwany sposób Gaweł unikał płacenia zaległości dla skarbu państwa za wcześniejsze swoje przewinienia.

Co ciekawego jeszcze można zauważyć na stronie Trzyrzecza – zbiórka pieniędzy jest na pierwszym planie jako swoisty „gwóźdź programu” w samym centrum uwagi odwiedzającego.  Oby to był gwóźdź do trumny tego szemranego teatrzyku i jego założycieli.
Dobrowolne dotacjeP.S. Dziś za pomocą strony „Zamaluj zło” złożyłem doniesienie (wiem, wiem że to nieładnie ale nie wytrzymałem)
Treść doniesienia była taka:
„Jacyś podli ludzie (pewnie żydzi) obrażają wiarę moich ojców i bezczeszczą krzyż. Wpisali krzyż w plugawą nazwę niby teatru w którym sodoma i gomora zamieszkały na stałe. Proszę o powiadomienie prokuratury gdyż obraża to moje uczucia religijne. Sprawcie by to gó..no znikło jak najszybciej z Białegostoku.” koniec cytatu

Poniżej zdjęcie przedstawiające lewacki teatrzyk i ich bluźnierczy baner
Trzyrzecze

JP