Hucpa żydowska czyli sąd nad Polakami – Relacja z drugiej rozprawy Kosiura i Ziemińskiego

Hucpa żydowska czyli sąd nad Polakami – Relacja z drugiej rozprawy Kosiura i Ziemińskiego.

W sądzie rejonowym Praga Północ w Warszawie odbyła się druga rozprawa mająca na celu poniżenie i skazanie zacnych ludzi, rdzennych mieszkańców naszej Polskiej ziemi, a mianowicie Dariusza Kosiura i Pawła Ziemińskiego którzy uderzyli w czułą strunę syjonistycznego aparatu gnębiącego nasz kraj. Talmudyczne prawo ma na celu tylko jedno, niszczyć Polaków, zabierać im majątki i wolność. Tym razem prokurator Młynarczyk przeszedł sam siebie w wymyślaniu wyssanych z palca oskarżeń i jak widać na filmie robi głupią minę do tej ustawki zwanej procesem.

Dla tych co nie chcą oglądać całej rozprawy zrobiłem film z mowy końcowej Dariusza Kosiura i Pawła Ziemińskiego na które sędzia Marcin Krakowiak zareagował typowym Aj Waj, czyli prawda nie może być przekazana w świat, bo świat się dowie…

Wyrzucenie niezależnych reporterów z sali to przestępstwo! art. 43. Prawa Prasowego:

Kto używa przemocy lub groźby bezprawnej w celu zmuszenia dziennikarza do opublikowania lub zaniechania opublikowania materiału prasowego albo do podjęcia lub zaniechania interwencji prasowej – podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

– Czy osoba łamiąca prawo może sądzić innych?

Post dodał: Jacek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.