Echa wydarzeń z wiosennej prezentacji
drużyny

Kilkudziesięciudzieci kibiców Jagiellonii Białystok zostało ukaranych kilkuset złotowymi mandatami za to, że w dniu prezentacji drużyny przed rundą wiosenną oczekiwali na piłkarzy przed budynkiem opery, gdzie miała ona miejsce. Nieprawdziwa jest propaganda policji i prasy, jakoby kibice byli agresywni, a tym bardziej, że chcieli wtargnąć do budynku.
Kilku zawodników wiedziało o czekających na spotkanie kibicach i mieli do nich wyjść po wydarzeniu. Fani drużyny pragnęli zmotywować piłkarzy przed nadchodzącą rundą. Myślenie i wyrażanie opinii, że kibice mają interes niszczyć prezentację własnej drużyny, za którą jeżdżą po całej Polsce wspierając ją i dopingując, jest nieprawdopodobne!
Podobnie jak nieprawdopodobne jest karanie młodych ludzi mandatami w niebotycznej wysokości 600 zł (i więcej) pod wymyślonym na własne potrzeby pretekstem. Brawa dla białostockiej policji za kolejną „bohaterską” akcję i lokalnej prasy, która wszystko bezmyślnie łyka i próbuje podnieść popularność artykułów żerując na kłamstwach na temat fanów lokalnej drużyny. Kibice Jagiellonii Białystok nie będą ponosić kar za czyny, których nie zrobili – odwołają się od nich i zawalczą o sprawiedliwość oraz prawdę, dla której nie ma miejsca w policyjnych manipulacjach.Źródło

Źródło: http://dziecibialegostoku.pl

2 Replies to “Echa wydarzeń z wiosennej prezentacji
drużyny”

  1. „Myślenie i wyrażanie opinii, że kibice mają interes niszczyć prezentację własnej drużyny, za którą jeżdżą po całej Polsce wspierając ją i dopingując, jest nieprawdopodobne!” – otóż jest to myślenie jest bardzo prawdopodobne, bo oparte na kłamstwie, gigantycznym szalbierstwie, które panuje u waaadzy.
    „Une” rzeczywiście tak myślą, tyle tylko, ze to myślenie jest zmotywowane poleceniami. Obecnie rządzący tworzą zamknięty układ mafijny /z ostrożności procesowej dodam, że powołuję się na opinie znanych publicystów i dziennikarzy śledczych/, któremu się wydało, że właśnie kibice, jedyna zorganizowana grupa młodych mężczyzn, są dla nich w jakiś sposób śmiertelnie groźni.
    Mafia nie przebiera w ·środkach i potrafi mścić się, takie postępowanie policji odczytuję nie jako reakcję na istniejącą sytuację ale jako zemstę „na przyszłość”. Górna stawka wymierzonego chłopcom mandatu to – uwaga – TRZY TYSIACE złotych. Za to, że oczekiwali na swoich piłkarzy i trochę okrzyków wznieśli . Panie komendancie policji w Białymstoku – bardziej odsłonić się i skompromitować nie mógł pan. Nie, niech pan nie ustępuje, bo to co ew. przyjdzie na pana miejsce będzie takie samo. KGB, SB, Gestapo – kapo zawsze będzie kapo.

    1. Dołożę się na tą kontrybucję okupantów. Dajcie tylko znać na Niezależnych Mediach Podlasia p. J. Porosy. Czytam je co dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.