Image1Członkowie Dyskusyjnego Klubu Filmowego „W dobrym TONie” zorganizowali w minioną niedzielę spotkanie z Pawłem Nowackim – producentem serialu pt. „Media III RP”. Widzowie w błyskawiczny sposób wypełnili salę dawnego, Białostockiego kina Ton i cierpliwie oczekiwali na pojawienie się naszego gościa. Tradycyjnie miało miejsce wprowadzenie do seansu, jakim był tym razem komentarz w wydaniu (uwaga:) Mariusza Maxa Kolonki!

Następnym, wyczekiwanym przez publiczność etapem „przed projekcyjnym” był wykład Pana Pawła Nowackiego, po czym niezwłocznie został wyemitowany 3-odcinkowy serial pt. „Media III RP” Film ten przybliżył nam krótką historię powstania rynku medialnego, na którym tego typu produkcje nie mają żadnej racji bytu. Zaciekawieni projekcją widzowie wytrwali do końca, którym była jak zwykle żarliwa dyskusja. Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia – przypomnienia minionego spotkania!

DKF w dobrym TONie

Dodam od siebie, iż film jest tak mocno strzeżony przez Telewizje Polską, że zablokowano mi prawo emisji relacji ze spotkania z Pawłem Nowackim, bo zamieściłem w nim czterdziestosekundowy fragment „Media III RP”.
W tej chwili, po odwołaniu się do serwisu Youtube, film jest dostępny ale nie wiem jak długo.

JP