chemtrails UKW filmie przedstawione są dowody na używanie geoinżynierii przez rządy państw, agencje wojskowe i ONZ, w programie rzekomo chroniącym świat przed globalnym ociepleniem. W rzeczywistości jest to program do kontroli pogody, monopolizacji rolnictwa przez koncerny sprzedające odporne na aluminium nasiona GMO oraz służący do celów militarnych poprzez zagłuszanie lub optymalizowanie pracy urządzeń radiowych.

Poniżej fragment transkrypcji z filmu:

„Nazwa „chemtrails” została zawarta w ustawie o ochronie środowiska.
Ustawa została stworzona w 2002 przez kongresmena Dennisa Kucinicha.

Ten członek amerykańskiego kongresu zażądał porzucenia wszystkich egzotycznych broni, włącznie z chemtrails. Jego ustawa została przyjęta, ale z drakońskimi cięciami…

Ten dokument „narodowy program zalecany do modyfikacji pogody”, ujawniony w 1966 jest miażdżącym dowodem. To powinno być silnym alarmem dla tych, którzy dalej zaprzeczają istnieniu wielkich czynności modyfikujących pogodę i klimat, które są dokonywane przez różne rządy na całym świecie.

W zasadzie nasze niebo jest porysowane, nieprzejrzyste i białawe od 1995.

Nie potrzeba dużych umiejętności by przeanalizować i obliczyć różnice pomiędzy chemtrail a smugą.

Niestety wyliczenia nie są dostępne dla wszystkich, ale istnieją książki i teksty meteorologiczne, może trochę starawe, wyjaśniające całkiem nieźle, że smugi pary to zjawisko, które występuje na dużej wysokości, przy temperaturze co najmniej -40st Ci wilgotności większej niż 60 %.

Jednak poza robieniem wyliczeń, potrzeba chcieć przeczytać i zdobyć informacje.

Dane z sądy bezprzewodowej w Internecie, dotyczące wilgotności powinny być kontrolowane.

Jest zanotowane, że wilgotność atmosfery na różnych wysokościach jest niewystarczająca, by wyjaśnić kondensacje…

To, co tu widzimy, to nie są prawdziwe smugi. Przede wszystkim co to jest smuga?

Jest to obszar, który jest płynny lub gazowy, natychmiast znajdujący się z tyłu obiektu, który się porusza, charakteryzuje się ruchem powodującym wiry.

Chemtrails są również nazywane po angielsku contrails, skrót od condenastiontrails.(smuga kondensacyjna)                                                                              `

Ich powstanie zależy od specyficznych warunków atmosferycznych.

Temperatura poniżej -40st C , wilgotność mniejsza niż 70%, wysokość co najmniej 8000 m.n.p.m , idealne ciśnienie atmosferyczne.

Ciśnienie atmosferyczne jest czynnikiem decydującym, zmienia się wraz z temperaturą: zmniejsza się, gdy temperatura wzrasta, ponieważ gorące powietrze ma tendencje do rozszerzania, gdy jest mniej gęste i lżejsze.

Naturalnie takie parametry ulegają zmianie, a małe wahania wynikają przede wszystkim z szerokości geograficznej.

Na przykład jest mało prawdopodobne, że smuga kondensacyjna uformuje się w rejonie równikowym, gdzie jest ciepło przez cały rok.

Dodatkowo powietrze jest bardzo suche na dużych wysokościach, dlatego smuga kondensacyjna są rzadkością pod tymi warunkami.

Jak pojawiają się te smugi? Wystarczy dodać specjalne dodatki do paliwa lotniczego…

Teller zaproponował użycie cywilnego lotnictwa podczas Erice Congress w spawie zmian klimatu na Sycylii, z użyciem określonych dodatków do paliwa…

Te substancje zostały wkrótce potem rozprzestrzenione przez samoloty latające na niskich i średnich wysokościach…”

Tłumaczenie: Ripsonar News

 
Źródło: WOLNA POLSKA