Image5Czas wakacji, sezon ogórkowy lub po prostu urlopowy, ale w świecie ciągle coś się dzieje i to nie zawsze dobrego, a ostatnio więcej złego. Media mydlą oczy i straszą Putinem, a bankstersko-europejski terror niszczy Ukrainę i jej mieszkańców. W imię wyzwolenia mordują setki ludzi tłumacząc umierającym że robią to dla ich dobra!

Misja, tzw. pomocnicza, dla  Donieckiej Republiki Ludowej, może się przerodzić w większy konflikt, bo taka jest potrzeba światowych terrorystów spod znaku dolara. Z jednej strony, ci niby dobrzy, którzy za judaszowe srebrniki sprzedali się na Majdanie europejskim banksterom mówią, że to oni maja prawo nieść „pomoc”, a z drugiej strony uzbrojony po zęby Putin idący z odsieczą Rosjanom mieszkającym w obwodzie donieckim, przewozi sprzęt wojskowy w białych ciężarówkach.
Czy nie przypomina to zielonych rewolucji na bliskim wschodzie gdzie z hukiem spadających bomb narzucono ludziom demokrację. Tam też tłumaczono mordowanie milionów dobrem reszty obywateli! Jakich obywateli? Tych  sprzedajnych Judaszy? Libia, Egipt, Syria, Irak, a w Europie Jugosławia została w ten sposób zniszczona i podzielona na wieki. Czy Ukraina będzie zarzewiem trzeciej wojny światowej o której coraz częściej słyszymy w ścierwomediach?

Palestyna nadal cierpi pod faszystowskim butem izraelskich nazistów, a świat milczy. Chwilowe zawieszenie broni niewiele pomoże Palestyńczykom w ich problemach, bo tu trzeba ostrego sprzeciwu polityków większości krajów. Ten mord należy zatrzymać jak najszybciej, a terrorystów spod znaku sześcioramiennej gwiazdy oddać pod trybunał międzynarodowy i sądzić za zbrodnie wojenne.

Patriotyczna strona społeczeństwa Białegostoku jest wciąż aktywna pomimo wszelkich przeciwności, pomawiania o rasizm, faszyzm i antysemityzm trzyma się dzielnie i protestuje, robi pikiety. Widocznie przestraszona władza uznała, że protestujący obywatele są ogromnym zagrożeniem więc ściągnęła do Białego nowiutki wóz do rozpędzania tłumu. Ciekawe na jaką pikietę pojedzie ten czołg z armatą wodną?

JP