NIE KAŻDY WEJDZIE DO PRZYSZŁOŚCI 29 stycznia 2021 Nie każdy wejdzie do przyszłości Tak śpiewała Madonna na Eurowizji w roku 2019 występując w maskach i prezentując w swej opowieści masońskie symbole . Przekaz był jasny – nie każdy jest przeznaczony do … życia Dla tych co zostaną – niewola pod żydowsko – masońskim mieczem. Skąd o tym wiedziała ? To dobre pytanie Teorie spiskowe przestają nimi być. Kurtyna opada. Szybciej niż można się było spodziewać. A jednak narody śpią i niczego nie widzą. Sanitarny terror zbiera żniwo. Seniorzy umierają. Oni na pewno nie wejdą do „przyszłości” Dla „systemu” nie są potrzebni. Systemy emerytalne „odetchną z ulgą” Nie ma sensu ich leczyć, lepiej skupić się na szczepionkach, bo za to „system płaci” Więc nadal nie będą leczeni. Umrą też młodzi, ze słabym systemem odpornościowym. Trzeba ich tylko zaszczepić – przepraszam „wyszczepić”.

Zaczyna się szczepionkowy APARTHEID. Jak niewiele trzeba było, aby wrócić do segregacji ludzi. Trochę propagandy, trochę strachu i wyzwalają się najgorsze instynkty A narody schowane za szmatą na twarzy. Nie przyjmują faktów. Nie weryfikują. Nie myślą. FB, YT i główne media cenzurują wszystko bardziej niż za Stalina Lekarze za pieniądze poświadczają nieprawdę Sanepid i policja łamią prawo CDC potwierdza że C19 nigdy nie został wyizolowany w całości – tzn. że go nie ma! WHO potwierdza (co wiadomo od dawna), że PCR są fałszywie dodatnie A CYRK TRWA Niemcy – zamordyzm do kwietnia; pomysły, aby zakazać rozmów na ulicach, w metrze, w tramwajach, aby utrudniać przyjemność podróżowania UK – zamordyzm nawet do połowy lipca ! Testy PCR dla wszystkich dzieci.

Słowacja – zakaz wychodzenia z domu bez negatywnego PCR Belgia – chce wprowadzić zakaz podróży w celach rekreacyjnych (tylko służbowo) USA – coraz więcej o obozach FEMA W Polsce tzw. „szpitale tymczasowe” czekają w gotowości na zamykanie w nich ludzi. Tylko Holandia walczy ! Regularne bitwy na ulicach Co się musi stać, aby ludzie dostrzegli, co się dzieje?!

Zamykanie granic, utrudnianie podróżowania, zakaz kontaktów międzyludzkich, niszczenie firm prywatnych i wprowadzanie przepisów zmuszających do udziału w eksperymencie medycznym, jakim jest „szczepienie na C19”, łamanie praw człowieka, praw podstawowych, łamanie konstytucji. Wszystko wg PLANU , zgodnie ze światowymi agendami. Opisanymi. Dostępnymi, ale trzeba jeszcze mieć dostęp do swojego mózgu, żeby to zobaczyć Nie będzie powrotu do świata, jaki znamy.

Świat stoi na krawędzi ogromnej transformacji. Będą się działy rzeczy straszne. Przyjdzie głód, jakiego nawet wyobrazić sobie nie potrafimy. Przyjdą wojny domowe i chaos na światowa skalę. Przyjdzie ucisk gorszy od komunizmu i faszyzmu. Bo narody śpią. Bo wierzą w telewizję. Bo choćby sto rzeczy się zdarzyło, oni nadal widzieć nie będą. Bo lepiej zamknąć oczy i udawać, że nas nie ma. NIEWOLNICY Omamieni konsumpcją. Można im zabrać wszystkie prawa a potem na chwilę otworzyć galerię i już skaczą z radości. Jak te małpy, którym wrzucisz kawałek banana.

autor: Jerzy Makara źródło Facebook

CZEGO NIE ROZUMIESZ?