Jakże wielu mędrców krzyczy, opluwa emigrujących za chlebem, oni mają wybór jakże okropny.
Albo w miarę możliwości normalne życie, nakarmić dzieci. Albo praca niewolnicza, śmieciowe umowy, hasło tyrańskich właścicieli ” Jak ci się nie podoba to wynocha”, głodne dzieci, edukacja pod psem, , beznadzieja ochrony zdrowia, cytat: śmierci dzieci do ukończenie pierwszego roku itd. WP donosi- Dowiecie się także, oraz dlaczego aż 500 tys. niemowląt umiera każdego roku przed pierwszym miesiącem życia, itd.

Oni mają dość ciągłych igrzysk, sfałszowanych wyborów, Bruksela także wspierała fałszowanie wyborów Komorowskiego, nie ma winnych, winni są wyborcy. Historia się powtarza, III RP cofnęła się do czasów wolnej elekcji, 1573r, bezkarność układowa, sędziowie przekupni, wyzysk szlachecki niższych stanów, zniszczenie armii, żywność złej jakości.
Hasło ” szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie”, równi i równiejszy to dewiza III RP.
Niemy sejm IIIRP potrzebował dwóch lat na ustawę o marchewce i pietruszce, dlaczego, czekali na wskazówki z Bundestagu, na ile im Merkel pozwoli.

Władze od 1989r padają na dywanik przed Berlinem, Tel- Awiwem, Waszyngtonem, nie pierdną bez zezwolenia, za Gomułki nie było takiego wasalstwa, poddańczych wasali zielonej wyspy. Za czasów rozbiorów trzej okupanci nie mieli tylu urzędników ( czytaj, stójkowych od inwigilacji). A co w III RP, III RP 4208078 urzędników w 1990r było 159 tyś urzędników w 1980 140 tyś. Zwrócicie uwagę że czym większy terror tym więcej urzędników nad Wisłą nie odpowiadających za nic. Koszt utrzymania przez głodujący narów tej armii bezdusznych aparatczyków to 29 miliardów złoty koszt urzędników, premie dla służby cywilnej 569 mil zł a w tym czasie likwiduje się tyjące szkół.Jakie to państwo które, cytat: To, że w polskich rękach znajduje się niewiele ponad 12% gospodarki, powinno bić na trwogę, pozbawione bankowości itd.

Bogactw naturalnych Polska traci z dnia na dzień, tzw. Zagraniczni inwestorzy to przykładowi grabieżcy kolonialni, w tym temacie także powtarza się historia z XVII w. Można pisać trylogie na temat skolonizowanego przestępczego kraju nad Wisłą, nie mogę ręce opadają. Mamy następne igrzyska, obiecywani cacanki a głupiemu radość, tylko tak można podsumować ten chaos. Opluwają zachodni politycy naszą ojczyzną wmawiając że to nasi ojcowie, matki odpowiadają za zbrodnie Niemieckich Faszystów, tzw, holokaust, Jamesa Comeya wrzeszczy że Polacy uczestniczyli w zbrodnie.

A ja się pytam kto finansował NSDAP faszystowską partię Niemiec, kto przekazał Cyklon B do Komor gazowych, amerykanie krzyczą opluwają, chcą zagłuszyć własną odpowiedzialność za II wojnę światową. Wietnam, napalmem żywcem palono dzieci, kobiety, starców, wszystko co się rusza. Amerykanie wręcz krzyczą o polskich obozach koncentracyjnych a mają wodę w gębie na temat zbrodni Japonii, wypowiedz żołnierza Cesarza- wyposażenie to woreczek ryżu i ganeczek, resztę trzeba zdobyć. I zdobywali, z roztrzęsionymi rękami wspominał, złapali dziewczynę, zgwałcili i zjedli, kanibalizm był rozpowszechniony, Kto zataja zbrodnie jest zbrodniarzem.

Teraz brną do III wojny światowej, cytat: Niepotulny Żyd Bloomberg W końcowym fragmencie dotyczącym aktualnej sytuacji na świecie żydowski pisarz stwierdza: Na nasz rozkaz Ameryka posłusznie maszeruje ku III wojnie światowej wasale z wiejskiej powielają dezinformację, towarzystwo pozbawione nie tylko patriotyzmu lecz także zwykłej przyzwoitości nie pamięta ( wtórny analfabetyzm).

Francuzi, Anglicy oddali Austrię bez wystrzału, po oddaniu Czech Hitlerowi Angielski minister z euforią zwycięzcy krzyczał uratowaliśmy świat przed wojną , o wy cholerni obłudnicy skierowaliście zbrodniarzy Niemiec Faszystowskich przeciwko Polsce, Słowian, teraz żądacie Słowiańskiej wojny bratobójczej. Ludobójstwo XXI wieku na Słowiańskich narodach Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polski.

Cytat: Fragment książki H. Pająka pt: „Czas skorpionów” fragmenty wyrwane z całości – Jeszcze nie było takiego posła, który by z trybun Knesejmu złożył oficjalną interpelację, „tajemniczymi” smugami przez równie tajemnicze samoloty cywilne, które pojawiają się znikąd i przepadają tam skąd nadleciały. Te „kule” mogą przebiegunować pola elektromagnetyczne człowieka, kontrolować jego ciało, np. wzrok, słuch. Strumień nakierowany na ludzi jest bronią

biologiczną dla zmiany częstotliwości ludzkiego pola elektromagnetycznego. Zmierza to do powolnego przestawiania pracy naszego mózgu z jego spontanicznej indywidualności, w nadający się do sterowania komputer. Ta antyludzka technologia będzie mogła dowolnie nami manipulować . Robić nas permanentnie wystraszonymi „nie wiadomo czym”. Na temat HAARP wypowiadało się wielu uczonych Amerykańskich, można znaleźć temat bez problemu.

Zbrodnia w kraju okupowanym tzw. III RP to tabu zbrodniczych wasali od 1989r.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chemtrails-globalna-komora-gazowa-henryk-pajak-2013-09

Jakże często publicyści muszą często wracać do tematu żeby Konicu dotarło do szerokiego społecznego. To jest nas zasrany obowiązek.

 

 

Bogusław Maśliński

2015-04-24