top2Ruch Oporu będzie nas wszystkich chronił przed pozbawionym skrupułów, drapieżnym, skorumpowanym, niesprawiedliwym i wrogim państwem, umożliwi zdobycie środków do życia przy znacznie mniejszym nakładzie pracy, pomoże wychować młode pokolenie, zapewni wszystkim opiekę, nawet najsłabszym i najbardziej bezbronnym, umożliwi życie w godnych warunkach i dobrobycie, zapewni pełny rozwój naszych zdolnoœści twórczych i umysłowych i ostatecznie pozwoli nam prowadzić długie, pełne satysfakcji i spełnienia życie. Ruch oporu jest tworem alternatywnym do oficjalnej fasady państwa.
Organizujemy się do walki o interes wspólnoty, w której żyjemy. Będziemy wspierać się, dyskutować, rozpowszechniać własne publikacje.

Członkiem Ruchu Oporu może zostać każdy już od teraz. Wystarczy wyrazić taką chęć i w tym momencie już do niego należymy.
Oto pierwsze zadanie dla naszych członków: powiadomić o powstaniu Ruchu Oporu rodzinę, przyjaciół i znajomych. Wysłać e-mail o naszym ruchu wszystkim znajomym osobom i poprosić ich o zrobienie tego samego. W ten sposób poinformujemy całą Polskę o Ruchu Oporu w ciągu kilku dni. Dyskutujmy o naszych postulatach i proponujmy nowe.
Zastanówmy się nad formami naszego działania. Wielu z nas z pewnoœcią będzie miało ciekawe pomysły.
Książka Ruch oporu. W jaki sposób najskuteczniej przeciwstawiać się władzy? przedstawia zasady działania i postulaty naszego ruchu.

RUCH OPORU-okladka

Jeżeli ktoœ został skrzywdzony przez władzę, instytucję państwową lub prywatną, prowadzi sprawę sadową to może zwrócić się do nas o pomoc. Możemy tej osobie pomóc pisząc w jej obronie pisma w imieniu Ruchu Oporu, do wszystkich możliwych instytucji. Mam w tym duże doœświadczenie i sukcesy. Możemy też napisać o tym artykuł w naszym czasopiśmie. Będziemy walczyli o dobro każdego obywatela do ostatniej kropli potu. Ludzie, którzy przeżyli okupację, nie szukali pomocy u swoich prześœladowców, tylko u współtowarzyszy. My też nie znajdziemy pomocy u naszych przeœśladowców: policjantów, prokuratorów, sędziów, samorządowców, posłów, senatorów, ministrów. Natomiast z pewnoœcią znajdziemy zrozumienie i pomoc u kolegów z Ruchu Oporu. Razem stanowimy przytłaczającą większoœść i jeżeli się zorganizujemy, zmienimy rzeczywistość w naszym kraju.
Książka Bezprawie w Polsce. Czy żyjemy w IV Rzeszy?
opisuje niezwykle ciekawe zmagania autora z bezprawiem od 2006 roku do chwili obecnej. W tej bardzo interesującej publikacji pokazuje on jak nasi rządzący zamiast IV RP budują IV Rzeszę.

bezprawie

Autor książki w 2006 roku poprosił myœśliwych o usuniecie nielegalnej, zagrażającej jego życiu i zdrowiu ambony myœliwskiej stojącej koło jego działki. Gdy nie odniosło to żadnego skutku poprosił o interwencję policję z Włodawy (woj. lubelskie), a następnie z powodu braku reakcji prokuraturę. Podczas przesłuchania w maju zeznał również o legalnej uprawie konopi siewnych, co skrzętnie zanotował prokurator. W lipcu policja i prokuratura zorganizowała prowokację na zlecenie myœśliwych, oskarżając autora o nielegalną uprawę konopi indyjskich, rzekomo wykrytych przez policję.
Następnie Koło Łowieckie „Szpak” nielegalnie dzierżawiące grunty autora, wydzierżawione im przez starostę włodawskiego bez wiedzy i zgody autora, obrabowało i zastraszało go. Do chwili obecnej autor jest prześœladowany przez myśœliwską mafię. Dalej nielegalnie dzierżawią grunty autora i urządzajš na nich dzikie polowania.
Myśœliwi to uzbrojona po zęby banda, zorganizowana na wzór bojówek hitlerowskich, terroryzująca i niszcząca każdego, kto im stawi opór. Do tego celu wykorzystują policjantów, prokuratorów i sędziów, którzy bezkrytycznie i œślepo wykonują ich polecenia.
Myœliwska mafia liczy sto tysięcy członków, czyli tyle ile ma polska armia żołnierzy. I nie są to prymitywni troglodyci ani psychopatyczni mordercy – lecz elita polskiego społeczeństwa – prokuratorzy, sędziowie, politycy, parlamentarzyœci, członkowie rządu, szefowie korporacji i biznesmeni.
Ta arcyciekawa praca zawiera również nazwiska skorumpowanych policjantów, prokuratorów, sędziów i innych urzędników. W pasjonujący sposób weryfikuje naszych rządzących: posłów, senatorów, ministrów i partie polityczne.

Spis treśœci:
Bezprawie
Dlaczego byłem prześœladowany przez policję, prokuraturę, sąd?
Sąd cywilny
Najdroższa złotówka na œwiecie
Najdroższy proces na œwiecie
Dalsza kompromitacja naszych władz
Straszenie zabójstwem
Czy myœśliwi są nam potrzebni?
Czy myśœliwi to hitlerowcy?
Opinie innych osób o myśœliwych
Oskarżenie
Kolejna zemsta myśœliwych
Bilans walki z myśœliwymi
Wszechogarniająca korupcja władzy
Mit edukacji prawniczej.
Wnioski końcowe

Książka Ruch oporu. W jaki sposób najskuteczniej przeciwstawiać się władzy? jest w pewnym sensie kontynuacją pozycji Bezprawie w Polsce. Czy żyjemy w IV Rzeszy?.
Ponieważ autor nigdzie nie znalazł pomocy, a wszystkie państwowe urzędy z obojętnoœścią przypatrywały się jak myœliwska mafia łamie prawo i znęca się nad nim, powołał Ruch Oporu, który będzie nas wszystkich chronił.

Wprowadzamy państwo alternatywne. Wdrażamy własną walutę i system monetarny dobry dla ludzi. Udzielamy pożyczek bez odsetek i prowizji. Finansujemy administrację państwową, służbę zdrowia, szkolnictwo, emerytury, renty, zasiłki dla dzieci, obronnośœć kraju. W naszym systemie monetarnym nie zabraknie pieniędzy dla nikogo, państwo nie będzie zadłużało się, a my będziemy żyli dostatnio. Nie będziemy także pobierać podatków, ponieważ nie mają one sensu i są zupełnie niepotrzebne dla sprawnego funkcjonowania państwa. Chcemy wprowadzić naszą walutę do obiegu rozdając każdemu obywatelowi 1000 zł.
Każdy, kto kupi naszą książkę „Ruch oporu. W jaki sposób najskuteczniej przeciwstawiać się władzy?” otrzyma tę kwotę.

Spis treœści:
Ruch oporu
Dlaczego ruch oporu?
Wsparcie społeczne
Państwo
Psychopatyczna osobowoœć naszych rządzących
Pranie mózgu
Autorytet
Rywalizacja
Naród wybrany
Postulaty
Finanse
Toksyczny system pieniężny, czyli największe oszustwo wszech czasów
Zarobki
Praca
Zakaz dyskryminacji kobiet
Kobiety w społeczeństwie
Prawo
Bezprawie w Polsce
Windykacja
Jak bronić się przed firmami windykacyjnymi?
Myśœliwi
Prawo łowieckie
Czy myœśliwi są nam potrzebni?
Czy myœśliwi to hitlerowcy?
Opinie innych osób o myśœliwych
Rolnictwo
Dopłaty
Jak Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa niszczy polskich rolników? Konopie a kultura petrochemiczna
Żywnoœść genetycznie modyfikowana, czyli puszka Pandory
Polskie produkty
Wyprzedaż polskiej ziemi
Zdrowie
Jak niebezpieczni są lekarze
Alkohol czyli planowe rozpijanie narodu
Papierosy
Nikotyna
Hałas
Naloty chemiczne nad Polską
Manipulacje pogodą
Żarówki
Spisek żarówkowy
Planowe postarzanie produktu
Reklamy
Drogi
Gospodarka
Budownictwo
ŒŚmiecie
Zanieczyszczenie œśrodowiska
Opakowania
Demokracja
Media
Polityka zagraniczna
Wizy
Nasze miasto
Podsumowanie. Co możemy zrobić?

Jak zamówić nasze publikacje

Tomasz Nocuń Bezprawie w Polsce. Czy żyjemy w IV Rzeszy?
Wydawnictwo Vegan, 2011, 200 stron
Cena detaliczna 30 zł. Od 5 egzemplarzy cena hurtowa 20 zł.

Tomasz Nocuń Ruch oporu. W jaki sposób najskuteczniej przeciwstawiać się władzy?
Wydawnictwo Natura 2013, 320 stron.
Cena detaliczna 30 zł. Od 5 egzemplarzy cena hurtowa 20 zł.

Przesyłka książek na koszt wydawnictwa w przypadku wpłaty pieniędzy na konto wydawnictwa.
Książki można również zamówić za zaliczeniem pocztowym. Należy wtedy do ceny książek doliczyć 15 zł.
W przypadku kupna 5 dowolnych książek, sprzedajemy je po cenach hurtowych.
Pieniądze za ksiąski prosimy wpłacać na konto wydawnictwa:

Wydawnictwo Natura
Hutnicza 18/44
20-218 Lublin
Nr r-ku: 77 1020 3150 0000 3902 0004 3364

Kontakt: info@bezprawie.info

http://www.ruchoporu.info/

Rozmowa z Panem Tomaszem Nacuń – autorem książek.