George Orwell w białostockiej
prokuraturze!
Zamykają ludzi za niepoprawne myślenie!

Adam C1Większość zapewne widziała film „Minority Report z Tomem Cruisem, gdzie dzielni milicjanci wyłapują morderców zanim ci dopuszczą się zbrodniczego czynu. Nasza białostocka prokuratura weszła w posiadanie bliżej nieokreślonego urządzenia i złapała groźnego bandytę, który dopiero w przyszłości dopuści się zbrodni!

Nie, to nie jest powieść science fiction, a białostocka rzeczywistość. Za słowa można tu zostać zamkniętym  i to na kilka miesięcy. Niejaki Adam C. przekonał się na własnej skórze, bo rzekomo mówił nienawistnie o hindusie który zamieszkał w kraju nad Wisłą, a właściwie nad Białką, oraz o jego żonie.
Co powiedział Pan Adam, że musiano go zamknąć na co najmniej dwa miesiące? A no wyraził się, że Pan z Indii jest „ciapaty” a jego żona to zdrajczyni białej rasy. Widziałem to wideo i nie odniosłem wrażenia, że Pan C. nawołuje kogokolwiek do nienawiści na tle rasowym, tylko wspomina, że każdy ma swój kraj i swoje miejsce na ziemi. Widać tu też drugie dno, bo Pan Adam poruszył bolesną strunę naszego prezydenta Truskolaskiego i to chyba zaważyło w jego zatrzymaniu. Powiedział, że Pan Truskolaski też nie jest z Białegostoku i powinien opuścić nasze miasto.
Link do filmu, który znika z sieci, a szkoda, bo każdy powinien osądzić sam czy wypowiedź Adama C. była nawoływaniem do nienawiści na tle rasowym czy na tle politycznym!

Przypomnę niedawny incydent innego przeciwnika Pana prezydenta, niejakiego Andrzeja Pochylskiego, który został „najechany” przez prokuratorów, zamknięty i oskarżony o planowanie zamachu na prezydenta, co okazało się totalną bzdurą, ale pokazało kto „rządzi” w mieście!!
(Link do artykułu i filmu na ten temat, gdzie Pan Adam C. rozmawia z Panem Pochylskim
http://grabie.salon24.pl/474121,zamach-na-prezydenta-bialegostoku)

A wiec teraz bójcie się wszyscy, bo kto powie coś nie tak, albo nie daj Boże napisze, może zostać posądzony o szerzenie nienawiści względem prezydenta Truskolaskiego i jego „ciapatych” znajomych z gazety wybiórczej.  Zaraz, zaraz jakie powie lub napisze? Przecież teraz wystarczy pomyśleć nie tak jak trzeba i milicja z „Minority Report” już do was zapuka!!
Gdzie jest wolność słowa? A co to takiego wolność słowa? Właśnie do tego zmierza nasza władza – pozamykać gęby, a jak szczekają dalej to po prostu pozamykać!!

Szalom.

Jacek Porosa

3 Replies to “George Orwell w białostockiej
prokuraturze!
Zamykają ludzi za niepoprawne myślenie!”

  1. Uważam że warto każdego bronić, a to dlatego że jesteśmy u siebie i powinniśmy decydować kto się wprowadza do naszego kraju. Mój kraj jest moim domem.
   Czy Macko wpuszczasz do swojego domu panów „ciapatych” tylko dlatego, że spodobała się im twoja kanapa, albo co gorsza twoja córka?
   Popatrz na zepsucie europy zachodniej, gdzie meczety zastępują kościoły katolickie. Adamowi C. się to nie podoba, więc w wolnym kraju powinien mieć prawo i możliwość wyrażania co o tym myśli.
   Zamykanie człowieka za poglądy już było! Jak nie pamiętasz gdzie i kiedy to przypomnę – za żydo-komuny.
   SZALOM

 1. Kudryccy,Truskolaski,Jagielonia=sPOnsorzy faszystów w Białymstoku?POlicja nie ujęła sprawców rasistowskich ataków i podpaleń co obiecywał Tusk, Kudrycka i minister sprawiedliwości więc z Czeczetkowicza robią kozła ofiarnego dla odwrócenia uwagi od siebie i sprawców? http://polska.newsweek.pl/sto-procent-nienawisci-w-bialymstoku,105372,1,1.html W centrum Białegostoku, w piwnicy, działa dyskoteka Prognozy. Na bramce do niedawna skinheadzi. W kantorku dzierżawca, Tomasz Kudrycki, krewny adwokata Leszka Kudryckiego, który często broni skinów w sądach. Z kolei Maciej Kudrycki jest kierownikiem miejskiego basenu.

  W Wielkanoc 2012 roku w drzwiach klubu Prognozy ochroniarze „Grucha”, „Wiatrak” i ich koledzy wyciągają z dyskoteki 25-letniego Krzysztofa K. Po ciosie chłopak pada, uderza głową w chodnik, umiera. Żaden z ochroniarzy nie wzywa pogotowia. Kiedy policja rozmawia z dzierżawcą, okazuje się, że choć w klubie są 32 kamery, to z dwóch dysków, które zapisują obraz, jeden się popsuł, a drugi już nadpisał nowy obraz. Kamera znad wejścia, gdzie skini bili Krzysztofa? Popsuta.

  Biegły ogląda dyski od monitoringu. Zapis mógł zostać uszkodzony celowo– Dzierżawca kilka razy zmieniał wersję zeznań. To się kwalifikuje na zarzut o utrudnianiu śledztwa.

  Tomasz Kudrycki jest w sprawie swoich skinów ochroniarzy świadkiem. Nie wiadomo, dlaczego zatrudniał „Gruchę”, choć ten dwa lata wcześniej pobił w Prognozach jednego z klientów.

  Żona jednego z ochroniarzy z Prognoz pracuje w komisariacie na Słowackiego. Główny watażka, „Dragon”, ma dwóch braci. Ojcem chrzestnym jednego jest policjant z pionu kryminalnego.

  https://barykada161.wordpress.com/2013/05/21/glos-czytelnika

  mecenas Kudrycki bronił Dragona, jednego z bohaterów filmu ”Kibol” (kolportowanego przez Gazetę Polską i sponsorowanego przez SKOKi), niezłomnego patriotę (bo obecnie kibol i patriota to pojęcia tożsame- kto uważa inaczej ten lewak i wróg polskości) i w końcu skazanego już na 2,5 roku więzienia za podjudzanie do zabójstwa. Oczywiście nadal chodzi wolno, bo sąd w swej łaskawości uznał, że najpierw pozwoli mu ukończyć studia pedagogiczne (na WSAP?)

  Dragon aka Tabaluga pełni w środowisku faszystowskich kibiców rolę przywódczą- nie brudzi swoich rąk, które później ściskają prawicę prezydenta Truskolaskiego. Jak widać układ pomiędzy Platformą Obywatelską, a grupą faszystów to nie tylko pan Kudrycki broniący ich ”wodza” w sądzie..

  Wydaje się, że najmocniejsze poparcie ma ze strony szwagra pana prezydenta, pana Cezarego Kuleszy, lokalnego bonza, właściciela Jagielloni (drużyny, której za publiczne pieniądze pan prezydent funduje już od lat wiecznie nieukończony stadion topiąc miliony z pieniędzy podatników), ale też właściciela dyskotek, które zatrudniały faszystów do ochrony, która nota bene polega na dealowaniu narkotykami w owych przybytkach kultury. jedna z dyskotek została uznana za atrakcję turystyczną, którą województwo (rządzone przez Platformę) wsparło 5,6 milionami złotych dotacji na stworzenie ”mekki muzyki disco-polo”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.