„Osoba dotknięta fluoryzacją przestaje bronić swojej wolności, zdając się na łaskę katów, mitów i sloganów oraz nałogów zastępujących im prawdziwą wolność. „

Fluor 1

Ta historia ma swój początek, ma też środku, ale niestety nie ma swojego końca.

„Koniec” tej historii to niewątpliwie niezliczona dokumentacja szpitalna, malutkie nagrobki, kaleki i tysiące osieroconych dzieci i rodzin .

Mimo to prawdziwa przyczyna tych tragedii nigdy nie została ujawniona. Niekiedy ktoś zainteresuje się jedną sprawą, jednym podejrzanym aktem zgonu aby po nitce dość do kłębka…

Po sznurku do kłębka …

Środkiem tej historii jest zdarzenie do, którego doszło pod koniec XX wieku. 12 sierpnia 1987 roku , Harley Rivers członek partii Liberalnej i Dickinson członek partii wiktoriańskiego oraz członek parlamentu południowego Barwon, zostali sprowokowani do podjęcia tematu fluoryzacji przez oświadczenie : „Odpowiedzi na kłamstwa rządu i parlamentu.”

Dickinson bez zgody parlamentu podjął prywatne śledztwo na temat fluoryzacji, zauważając spychanie tematu w niebyt kolejnych obrad.
(en.m.wikipedia.org/wiki/Harley_Dickinson)

„Pod koniec II wojny światowej, rząd Stanów Zjednoczonych wysłał Charlesa Eliota Perkinsa, pracownika naukowego, chemika, biochemika, fizjologa i patologa, do Niemiec w celu przejęcia kontroli nad zakładami chemicznymi IG Farben.”

„Charlesa został poinformowany przez niemieckich chemików o systemie , który został opracowany przez nich w czasie wojny i przyjęty przez niemiecki sztab generalny.”

„To był plan kontroli populacji na danym obszarze przez masowe wzbogacanie wody pitnej. W tym schemacie, fluorek sodu zajmuje poczesne miejsce.”

„Powtarzane dawkowanie fluoru będzie zmniejszało naturalny ludzki element dominacji poprzez powolny proces zatruwania i odurzania pewnych obszarów mózgu, a tym samym człowiek stanie się posłusznym woli tych, którzy chcą nim rządzić poprzez manipulacje, podstęp, psychologię i socjologię.”

„Zarówno Niemcy, jak i Rosjanie dodawali fluorek sodu do wody pitnej jeńców wojennych, aby byli posłusznymi głupcami nie zdolnymi do walki, buntu i logicznego myślenia.”

fluor 2

W książce napisanej przez dr Hansa Mollenburgha Haarlema : „Holandia, zniewolenie Fluorem”, autor opisuje udane starania, pozwalające uwolnić ludzi od fluoryzacji wody.

Starania te obejmowały tylko jeden aspekt ,prawidłowo przeprowadzane badanie metodą podwójnie ślepej próby. Próby takie są wykonywane przez niezależnych naukowców na całym świecie, próba taka polega na określeniu czy w danej próbce znajduje się jedna część fluoru na milion części wody (1p.pm).

Jeden krótki fragment tej niezależnej książki zatytułowany: „Perkins”, jest potwierdzeniem : „Oświadczenia Dickinsona” wydrukowanego w Hansard, mówiącego o „kontroli zachowania ” poprzez flouryzacje.

„Perkins”

.. ” w 1971 roku otrzymałem list zawierający dziwną historię. Ta historia wielokrotnie prześladowała nasze myśli, była to historia przypominająca science fiction – dziwaczna i nieprawdopodobna.

Byli tacy, którzy ostrzegali mnie, abym nie angażował się w te sprawy. Z drugiej strony, zadaniem wielu historyków są to rzeczy, jakie nie powinny się zdarzyć, ale to faktycznie miało miejsce…

„Historia przemysłowego podboju społeczeństwa to nakłonienie go, do kupowania śmiercionośnych zanieczyszczeń jako medycyny i medycyny profilaktycznej. To jest proste, jeśli media, autorytety, rządy… działają we wspólnym intratnym interesie, który może i musi być nazwany przestępstwem i ludobójstwem.

Brzmi to groteskowo, ale oszustwo to zostało opisane także przez Gladys Caldwell w : ” Prawdy Dekady: Fluoryzacja „.

I.G. Farben w czasie wojny wprowadził program fluoryzacji we wszystkich okupowanych krajach, ponieważ stwierdzono, że fluoryzacja powoduje nieznaczne uszkodzenie określonej części mózgu.

Uszkodzenie to miał bardzo konkretny efekt. Osoba dotknięta fluoryzacją przestaje bronić swojej wolności zdając się na łaskę katów i nałogów zastępujących im wolność. Uległość wobec władzy to marzenia każdej hierarchii, bowiem tym są systemy, ustroje i religie, międzynarodową rodziną przestępców żyjących na koszt społeczny.

„Naukowcy zawsze dzielili się na dwa obozy przeciwników i zwolenników „teorii” fluorku. Dziwnym zbiegiem okoliczności naukowcy tworzący mit teorii spiskowej są elementem pozostałej po IG Farben infrastruktury medyczno – przemysłowej … Czy takim ludziom mającym krew na rękach ,można wierzyć ?! Widać można patrząc na zachowanie kobiet i rodziców… Co wydaje się być najlepszym potwierdzeniem fluorowania społeczeństw całego świata …”

Sugestie lekarza zabójcy:

„O ile mi wiadomo, nie ma nikogo, kto dokonał poważnych badań, czy fluoryzowana osoba jest rzeczywiście bardziej posłuszny, i czy łatwiej nią rządzić…”

Jest jednak jedna szczególna rzecz, mianowicie każdy holenderski lekarz ma od 1984 roku publikacje ,w której jeden z rozdziałów jest zatytułowany: ” Leki Uspokajające „.

Patrząc na te „leki uspokajające” , znajdujemy wsród nich dwadzieścia cztery substancje:.. ich wzory chemiczne nie wykazują żadnego związku z fluorkiem. Jednak jest także pozycja: „Silnie uspokajające”.

Wśród, których znajdziemy dwadzieścia siedem substancji i siedem z nich ma związek z fluorkiem.

Jedną z nich jest Semap. Jest to jeden z najsilniejszych substancji anty-psychotycznych, które znamy. Oznacza to, że dwadzieścia pięć procent głównych leków uspokajających jest powiązana z fluorem.

(Aspekt przedostawania się leków do wody : http://ligaswiatowa.hvs.pl/bierzesz-leki-ryby-ptaki-maja-p…/ )

Większość ludzi i tak nie wyciągnie w tym momencie żadnych logicznych wniosków.

Apatia

Właściwie nie jest to nowy temat, ponieważ koncepcja kontroli umysłów i sposoby podboju tłumów przez chemiczne środki dietetyczne to sprawdzony sposób działania. Wystarczy cofnąć się 5/10/15 tysięcy lat wstecz ,aby zobaczyć magów, szamanów kontrolujących całe wioski i populacje … Myślicie, że to nie to samo. Powiem tylko jedno, dla głupców magia umarła, dla czarodziejów, mistyków … magia trwa …

Ta mistyczna doktryna była praktykowana również przez anglosaski reżim Hitlera.

Już w 1938 roku rząd USA, sojusznik Hitlera , chciał przekształcić demokratyczny kraju i amerykańskich obywateli w ” zombie „za pomocą wielu proponowanych przez pseudo naukowców technik. Dzisiaj w filmach możecie zobaczyć efekty tych działań , którymi trzeba się pochwalić…

US Army szukała „idealnego środka obezwładniającego”, zgodnie z ogólnymi zasadami Fellenza : ” tak, aby środki chemiczne umieszczać w dostawach wody wroga”. Tak narodził się program MK Ultra.

Co znalazło się w wodzie .?

Leki halucynogenne LSD i BZ (10 razy silniejszy niż LSD) i „czynnik schizofreniczny zwany bulbocapine”.

„Raport Rockefellera” do prezydenta Stanów Zjednoczonych na temat działań CIA:

„Program „lek”, był częścią znacznie większego programu CIA mającego na celu zbadanie możliwych sposobów kontrolowania ludzkich zachowań”.

fluor 5

Jeden „lek”, na którego należy zwrócić szczególną uwagę, to wprowadzony w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych, MK-ULTRA , czyli chlorek suksametonium ( kilku nazw produktów, w tym Anectine), fluorowcowany środek przeciw cholinergiczny. Stwierdzono następujące czynniki uboczne: zatrzymanie pracy serca, niewyczuwalny puls… Opis działania znaleźć można w literaturze medycznej.

Prosimy o zapamiętanie terminu : „anty-cholinergiczne”.

(Doradca rządu USA na temat hipnozy lub zachowań psychologicznej kontroli, dr George Estabrooks, później został przewodniczącym, Wydział Psychologii, Uniwersytetu Colgate. Jak widać po wojnie mordercy i ich dzieci do dziś zajmują poczytne role w nauce, religii oraz władzach wszystkich państw na świecie. )

Na arenie międzynarodowej, Colgate był i pozostaje najbardziej zabójczym producentem i jednocześnie adwokatem fluoryzacji.

Teraz umysł zwykłego czytelnika kroczy już do punktu niedowierzaniem… Jeśli my przewidujemy wasze reakcje, co robią z wami lekarze, psychologowie, korporacje i rządy ?

Istnieją dwa fakty, które, podważają rządowe i korporacyjne „fakty”:

Brom:

· Brom (lub bromek) był podawany mężczyzną podczas pierwszej i drugiej wojny światowej.

· Halogenowe (brom) składnik prowadziły do stłumienia libido mężczyzn, a tym samym ograniczać to miało nieprawość i nabycie chorób wenerycznych. Brom powodował też niepłodność …

Fluoryzacja:

· Drugi fakt : Australijskie zakłady wojskowe tworzą własne ujęcia chlorowcoorganicznej (fluoryzowanej) wody dla zamieszkałych w bazach żołnierzy. Oficjalny powód : jest to dobre dla rozwijających się zębów.

· Mamy bardzo niedojrzałe siły militarne,skoro zamiast mężczyzn zaciąga się dwunasto letnich chłopców do wojska tylko po to aby fluoryzować ich zęby Oj ,ten mityczy wpływ fluoru…

Później będziemy przypominać pewne wydarzenia w ,których brali udział praktykujący w tych zakładach żołnierze i naukowcy ,oraz paradoksalne skutki działania fluorków na zachowanie człowieka.

Kartel

http://ligaswiata.hvs.pl/traktat-lizbonski-i-unia-europejs…/

http://projekt-swiadomosc.blogspot.com/…/bis-nazistowski-ba…

http://www.eioba.pl/…/codex-alimentarius-eliminacja-ziol-i-…

Parlamentarne „Oświadczenie Dickinsona” odnosi się do „IG Farben, zakładów chemicznych w Niemczech.” Anthony C. Sutton w swojej książce, „Wall Street and Rise of Hitler” pisze :

„Bez dostaw kapitałowych przez Wall Street, nie byłoby IG Farben, a także syjonistycznej marionetki Adolfa Hitlera oraz II wojny światowej.”

http://ligaswiata.pinger.pl/m/10388198

Interssen Gemeinschaft Farben (Gemeinschaft der Deuschen Interssen Teerfarbenindustrie lub, po prostu, IG Farben) dostarczał gaz (chlor) używany przez Niemcy w czasie I wojny światowej. Stworzenie IG Farben i kartelu chemicznego rozpoczęło się w 1924 roku, gdy amerykańscy bankierzy zaczęli organizować pożyczki zagraniczne. W takich warunkach Profesor Carroll Quigley stworzył „Plan Dawesa, opisujący przekształcenie części JP Morgan w IG Farben .”

W 1928 roku Henry Ford (mentor Hitlera, syjonista) połączył swoje niemieckie aktywa z IG Farben, która wraz z American Standard Oil Company (Rockefellerowie), opracowała sposób uwodorniania węgla do oleju.

W liście do Roosevelta z Berlina na początku lat trzydziestych, ambasador USA w Niemczech, William Dodd, pisał :

„W chwili obecnej, ponad sto amerykańskich korporacji ma filie lub spółdzielcze porozumienia w Niemczech.”

„DuPont ma swoich sojuszników w Niemczech, branża zbrojeniowa dzięki ich pieniądzom rośnie w siłę. Ich głównym sprzymierzeńcem jest IG Farben.”

„Standard Oil Company … Zainwestowało 2.500.000 dolarów pomagając Niemcom dokonać procesu uwodorowienia węgla na benzynę do celów wojennych.”

„Prezydent International Harvester Company powiedział, że ich firma zyskała na wartości o 33% w ciągu rok.”

„Firma General Motors, Krupps i Ford zrobiły ogromny biznes na przygotowaniu teatru wojennego w Europie, Afryce i Azji .”

I.G. Farben w Ameryce była kontrolowana przez spółkę holdingową, American IG .Farben, w której zarządzie zasiadali :

Edsel Ford · prezes Ford Motor Company , Chas.E. Mitchell, prezes National City Rockefellera, Bank of New York ,Walter Teagle, Prezes Standard Oil of New York ,Paul Warburg, prezes Rezerwy Federalnej
,Max Warburg, finansista niemiecki, Herman Metz -dyrektor Bank of Manhattan, kontrolowane przez Warburgs Company…

Jest to bardzo ciekawy fakt historyczny, że trzej członkowie zarządu amerykańskiej IG Farben byli sądzeni za niemieckie zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości .

Żaden z Amerykanów, siedzących na tej samej ławie oskarżenia co Niemcy nie został skazany .

W całym konflikcie II Wojny Światowej, ani jedna bomba nie spadła na IG Farben i jej siedziby w Frankfurcie, w Niemczech. Podobnie było z amerykańskimi i rosyjskimi fabrykami broni w Wietnamie.

· W 1938 r I.G. Farben pożyczyło 500 ton tetra-octanu ołowiu, dodatku do benzyny, od Standard Oil.

· W 1939 roku Niemcy napadły Austrie i Polskę , Firma Standard Oil of New Jersey wypożyczyła IG Farben wartą US 20.000.000 dolarów wysokiej jakości benzynę.

· W 1939 roku amerykański Aluminium Company (Alcoa), prawdopodobnie największym na świecie producentem fluorku sodu, przeniósł swoją technologię do Niemiec (Umowa Alted). Dow Chemical Company przeniosło swoje doświadczenie i technologie do Niemiec w tym samym czasie.

· Dwóch największych producentów zbiorników w Niemczech to Opal, spółka zależna od General Motors (JP Morgan), i niemiecka filia Ford Motor Company.

· Nawet zakup oleju ze źródeł innych niż niemieckie, zależne było od firm kartelu Farben. I.G. Farben-Standard Oil współpracowały w zakresie produkcji oleju syntetycznego. Dało to IG Farben monopol na produkcje benzyny.

Niespełna połowa wysokooktanowej benzyny w 1945 roku została wyprodukowana bezpośrednio przez IG Farben, i jej spółki zależne.

· W 1941 roku, butle Cyklonu B, produkowane na bazie cyjanku przez IG Farben trafiły do Auschwitz Bitterfeld, Walfen, Hoescht, Agfa, Ludwigshafen i Buchenwaldzie, było to powiązanie amerykańskiej technologii i niemieckich producentów. Wkęc kto powinien płacić odszkodowania całej Europie ?!

Musimy zadać dwa pytania :

(A) Czy I.G. Farben związana jest z Sarinem i somanu. Czy niemiecka machina rozwinęła technologie produkcji gazu atakującego układ nerwowy, przy których Cyklon B wygląda jak dezodorant?

(B) Co stało się z I.G. Farben?

Odpowiedź na pierwsze pytani brzmi (a) jednoznacznie: tak! Firma (B), IG Farben została podzielona na firmy ,którym ufacie…

· Imperial Chemical Industries (ICI)
· Borden
· Carnation
· General Mills
· M.W. Kellogg Co.
· Nestle
· Pet Milk
· Owl Drug
· Parke-Davis i spółka
· Bayer & Co.
· Whitehall Laboratoria
· Chef-Boy-Ar-Dee przekąski
· Bristol Meyers
· Squibb and Sons

Lista jest długa i obejmuje firmę Procter and Gamble, która „udomowiła” słowo „fluor” w 1958 roku, wprowadzając na rynek pastę „Crest”.

Jedyne odniesienie do „Farben” we współczesnej literaturze znajdziemy w 25. edycji Martindale, w ramach „FBA Pharmaceutical Limited:. Produkt Farbenfabriken Bayer”

Wszystkie ślady ogromnej korporacji IG zostały wchłonięte przez setki, jeśli nie tysiące, firm należących do kartelu ,rękę na pulsie trzymają jednak wciąż te same osoby związane z tajnymi bractwami …

fluor 3Fundament

W Australii fundacja Dental zajmująca się zdrowiem i badaniami naukowymi zrzesza takie nazwiska jak Colgate, Kellogg i innych byłych współpracowników IG Farben ,to uśmiechający się z sarkazmem i ironią prezesi, dyrektorzy i dzieci członków fluorowej mafii, mówiącej nam dziś o zdrowiu i profilaktyce !!!

Fundacja ta ma ścisłe powiązania z uczelniami w Sydney, które drukują ulotki promocyjne fluorków i fluoryzacji. Inna fundacja -” Fundacja 41 ” prowadziła badania nad fluorkiem halogenowym, niestety fundacja nigdy nie przedstawiła, ani zalet ani płynących z niego zagrożeń, mimo licznych apeli ze strony społeczeństwa.

Badanie naukowe fundacji 41, stały się inspiracją dla serialu naukowego stacji ABC , jednak czy mówimy tutaj o nauce związanej z rozwojem ludzkości czy z programem jej zniszczenia?!.

Ameryka dosłownie pęka w szwach od takich fundacji, wśród nich znajdziemy Fundacje Rockefellera, The Carnegie Foundation i Fundacje Forda.

Należy wspomnieć, że były to pierwsze fundamenty kontroli ludzkości, to dotacje rodzin Carnegie, Rotschildów, Sorosów czy Rockeffelerów połączone z rodzinnym Instytutem Carnegie Mellon stworzyły Mellon University w-Pittsburghu w 1967 roku.

Rodzina Mellon była założycielem Mellon Institute skąd przyszedł „niesamowity (ale całkowicie błędny) pomysł użytkowania fluorku sodu, który miał zapobiegać próchnicy” – odkrycie to ,to czysta alchemia bowiem zamieniono „śmieci w złoto”.

Rodzina Mellon założył również amerykańską firmę Aluminium Company (Alcoa), największego producent toksycznych odpadów, czyli fluorku sodu. To właśnie chęć pozbycia się niebezpiecznych śmieci była inspiracją do sprzedaży towaru o nikłej wartości handlowej i przemysłowej. Fluorek sodu był wielkim zagrożeniem dla środowiska. Okazało się, że człowiek jest najlepszym śmietnikiem dla wszelakiej maści trucizn i odpadów przemysłowych …

Utylizacja podawanych nam w jedzeniu, lekach i środkach czystości śmieci i trucizn byłaby bardzo kosztowna!!!

Odtworzyło to oczy takim ludziom jak Dickinson czy Perkins.

Na liście śmiertelnych odpadów fluor od dawien dawna zajmuje poczytne miejsce. Stosowanie go w medycynie, farmacji czy przemyśle spożywczym jest bezprawiem.

Takie fakty do 2 października 1954 roku publikował m.in. Komitet Zdrowia Psychicznego i Bezpieczeństwa Narodowego oraz Fundacja Badań Lee Nutritional w Milwaukee, Wisconsin…

Charles Eliot Perkins, naukowiec i autor powiedział :

„Powiedziano nam przez fanatycznych ideologów, że fluoryzacja dostaw wody w tym kraju, ma na celu zmniejszenie częstotliwości występowania próchnicy u dzieci.

Ta kpina jest pretekstem, bazującym na naiwności społecznej i chciwość urzędników publicznych, pretekstem do dokonania masowego mordu na zobojętniałym narodzie…”

” Prawdziwy powodem fluoryzacji wody nie jest zdrowie zębów waszych dzieci, bo to można zrobić w o wiele zdrowszy i tańszy sposób . Prawdziwym celem fluoryzacji wody jest zmniejszenie oporu mas dążących do dominacji i wolności …”

„Kiedy naziści, pod rządami Hitlera, postanowili zniszczyć dumę i opór Polski … Personel niemieckiego i rosyjskiego Sztabu Generalnego skupił się na wymieniane naukowych i wojskowych pomysłów oraz planów badających metody kontroli nad masami poprzez leki i wodę. Idea frontu odciągała tylko uwagę od eksperymentów dokonywanych na ludności cywilnej w miastach i obozach! Ta wymiana poglądów niemieckich i rosyjskich braci była początkiem stworzenia nowego porządku świata…”

„Mówię to z całą powagą i szczerością naukowca, który spędził prawie 20 lat badając ten temat w zakresie chemii, bio-fizjologii i patologii fluoru: każda osoba, która pije sztucznie fluorowaną wodę przez okres roku lub dłużej, nigdy nie będzie znów tą samą osobą, w sensie psychicznym lub fizycznym. ”

Pan Perkins twierdzi, że major George Racey Jordan był odpowiedzialny za masowe operacje przewożenia z Great Falls, Montana, do Rosji przez Alaskę („Lend-Lease most powietrzny”), znacznych ilości fluorku sodu przez Fairbanks na Alasce, do Rosji. Fluorek sodu był dodawany do wody pitnej jeńcom wojennym, aby złamać ich wolę i opór.

Fluorek sodu był na początku XX wieku testowany na więźniach i pacjentach szpitali psychiatrycznych. „Fluoricum Acidum” (Encyclopedia of Materia Medica, t. IX, p.333 ).

Ameryka od dawna interesowała się zachowaniem i kontrolą umysłów przy użyciu środków chemicznych. Amerykanie, byli jednocześnie finansistami, przemysłowcami i kontrolerami populacji, ściśle powiązanymi z nazistami, komunistami, ustrojami totalitarnymi i wszelakiej maści kolonializmem.

Tajne bractwa testowały tą wiedzę i materiały, wszędzie gdzie doprowadzono do niepokojów społecznych , ponieważ najlepszym testem jest realny test, nieważne czy to Rosja, Japonia, Polska czy Afryka.

Amerykańska masoneria jest :

(A) głównym producentem fluorku sodu.

(B) głównym inicjatorem „fundacji” tworzących mit : „zapobiegania próchnicy za pomocą fluorku sodu”.

Amerykańskie firmy były pierwszymi , które wykorzystały koncepcje kontroli społecznej za pomocą wody i czyszczenia zębów, zachęcając Amerykanów do samobójstwa za pomocą sloganu : „badań medycznych”.

Dzięki sloganowi „badań medycznych”, stworzono program kontroli społecznej i osiągnięto gigantyczne zyski na produkcji samozniewalacza w tubach! Jak myślicie jaki jest głębszy sens dzisiejszej promocji wód mineralnych !?

Chociaż produkcja nawozów nie był częścią tego działania, powinniśmy zdać sobie sprawę, że syntetyczne barwniki, materiały wybuchowe i nawozy są chemicznym synonimem, fluorku sodu.

Fluorek sodu, krzemowy-odpad był składnikiem w procesie rafinacji fosforytów, a kiedy stawał się tylko niebezpiecznym odpadem trafiał do waszych łazienek w postaci wody i past.

List (przedstawiony poniżej) do Agencji Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych rzuca światło na temat: „unieszkodliwiania odpadów przez nerki całego społeczeństwa”.

· Czy rząd australijski, na przełomie 1962-3 roku, nielegalnie ( Konstytucja Australijska, Rozdział 51 [XXIIIa]) przedstawił senatowi plan „fluoryzacji wody” w Australii!

Analiza korespondencji prawnej i urzędowej w tym czasie, wskazuje twierdząco na lobbing i wpływ firm amerykański na senat Australii, który sprzedał się anglosaskiej mafii .

· Czy Królewska Komisja, popełniła przestępstwo odbierając fluorek do fluoryzacji wody od największego niszczyciela przyrody i producenta fluorków w Tasmanii (cynk elektrolityczny od Corp., Risdon, Hobart). Ludzie Ci byli świadomi konsekwencji takiego działania inkasując ogromne łapówki.

Te niesamowite „zbiegi okoliczności” i udokumentowane niewiarygodne, postępowanie, premiera i ministra zdrowia przyczyniły się do odrzucenia i sfałszowania badań nad fluorem, aby przekonać największych sceptyków, że flour ma pozytywny wpływ na zdrowie ludzkie i środowisko naturalne.

· Czy Wiktoriański Premier (Sir Rupert Hamer, który później publicznie wygłosił dyktatorskie credo: „To było zawsze kuszące, aby zastąpić ludzi maszynami i stworzyć nowy porządek”), był świadomomy tych faktów, pomimo trwających na całym świecie badań na temat szkodliwości fluoryzacji wody. (Ballarat Courier, 6 października 1982)

· Czy kłamstwa i zaprzeczenia na temat wpływu fluorku na zdrowie ludzkie miały uratować miejsca pracy w Geelong, gdzie zanieczyszczenia doprowadziły do katastrofy naturalnej (fluorek wytapiania aluminium i produkcja nawozów), czy chodziło o ochronę interesów międzynarodowego kartelu?

· Czy astronomiczne wydatki pani Thatcher na kampanie fluoryzacji w Irlandii Północnej dotyczyły zębów młodzieży , a może była to próba uspokojenie ludzi ? Pamiętajcie o tym… Margaret Thatcher jako chemik nie była nieświadoma skutków działania fluoru.

· Czy kłamstwa, wymysły, zaniechania, uniki i oficjalna histeria w rządzie federalnym i biurokracji na samo wspomnienie fluorków, zanieczyszczenia lub fluoryzacji wody, jest naturalnym stanem organizacji mających wspierać ludzi?!
Czy organizacje te z rozmysłem
wielokrotnie wspierały najbardziej szalonych naukowców , kreując kłamstwa, zbiegi okoliczności, fałszując badania i zabijając świadków?!

Puszka Pandory

O związkach między firmą Colgate i „kontrolą umysłów” wspomnieliśmy wcześniej. „Reputacja” tej spółki jest oparta na legendzie promocyjnej, w szczególności w Kenii, gdzie ich reklamy telewizyjne promujące fluoryzowaną pastę są zakazane.

Generalnie gdyby nie pomoc finansowa i prawna kartelu oraz medialne spektakle, firma Colgate musiałaby przestać istnieć …

Gdyby nie korupcja, fluoryzacja byłaby zakazana w Nowej Zelandii, ponieważ badania naukowe, zostały na sali rozpraw zastąpione pośpiesznie wykonanymi rządowymi wypocinami, którymi uratowano przemysł chemiczny, skazując dzieci na przymusowe pranie mózgu !

„Podziękowania dla sprzedajnych dziwek”

„Jesteśmy wdzięczni dyrektorowi i pracownikom Wydziału Stomatologii , Ministerstwu Zdrowia, za wsparcie, pracę administracją i logistykę w obszarze Auckland.

W szczególności pragniemy podziękować : Nadzorowi Dentystycznemu, Pielęgniarką R. Patchetta i K. Hyde oraz asystentce V. Clarke za pomoc w, badaniach przesiewowych, oraz w zorganizowaniu transport dzieci do ośrodków egzaminacyjnych.

Panu Garthwi Stewartowi, kierowcy autobusu, którego działania wykraczały poza zakres jego normalnych obowiązków. Dziękujemy za ogromną pomoc i współpracę dyrektorom i pracownikom wszystkich szkół.

„Wsparcie finansowe dla tego badania było dostarczone przez Colgate Palmolive Company (NZ).”

Wcześniej firma nazywała się Kellogg i należała do I.G. Farben. Poniższe słowa pochodzą z okładki publikacji Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) na temat fluoryzacji, i właściwego stosowania fluorków dla zdrowia człowieka.

„Opublikowane pod wspólnym patronatem Międzynarodowej Federacji Dentystycznej, Fundacji WK Kellogg i Światowej Organizacji Zdrowia.”

Splatanie, nakładanie się firm i organizacji zależnych od IG Farben jest niezwykłe, organizacje te udają fundacje ochrony środowiska, zdrowia, federacje … zajmujące się tak naprawdę degradacją ludzkiego zdrowia i życia.

Przykład?! Nestle , oskarżone o sprzedaż odżywczo jałowych formuł mleka dla dzieci w krajach trzeciego świata, zostało niedawno uznane za winnego marketingowemu kłamstwu ponieważ ich „Czysty jabłkowy sok”, wcale nie był „czysty” i nigdy nie zawierał w sobie jabłek…

( Nestle zostało nominowane przez ekologów jako jedna z kilku międzynarodowych firm zajmujących się niszczeniem „płuc Ziemi”, brazylijskich lasów deszczowych.)

fluor 4Fakty Logiczne

Historyczne fakty i logika, wspierana biochemicznymi i medycznymi faktami literaturowymi.

Nomenklatura farmaceutyczna i dane biochemiczne obejmujące fluor / fluorki, z lub bez innych składników, uczestniczą praktycznie w każdym etapie przejmowania umysłu i zmian zachowań od łagodnego uspokojenia poprzez kontrolowanie świadomości do śmierci włącznie.

„Skutki uboczne” wszystkich tego typu leków mają wspólną „paradoksalną” charakterystykę, ponieważ na niektóre osoby, działają dokładnie odwrotny od tego, co było ustalone jako działanie celowe.

Na przykład, środek uspokajający jest środkiem silnie pobudzającym, tworzącym z „Kotków”, maniaków. Spójrzcie na tych nowomodnych aktywnych świrów z butelką wody mineralnej w ręce …

Działania terrorystyczne na całym świecie, w tym niewytłumaczalne wydarzenia w Australii, są związane z ponurym paradoksem biochemicznym …

Klimatyzacja i środki chłodnicze ?! Jaki wpływ mają na serwisantów i przebywających w biurach i chłodniach ludzi ?!

Chlorowcowane węglowodory (czasami nazywane fluorokarbonami lub, gdy nazwa broni musi być zmieniony, aby chronić winnych, tylko CFC) są zbyt liczne, by je wszystkie wymienić i opisać , jest ich ponad 150. Na sprayach przeciwko „astmie”, nie ma ostrzeżenia, które istnieje tylko w literaturze dla lekarzy i farmaceutów :

„Nadmierne użycie takich inhalatorów lub nadużywania jakiegokolwiek propelenta aerozolowego, może spowodować toksyczne działanie na serce i zgon …”. (Pamiętaj, aby zapamietać „anty-cholinergiczne”.)

Innym poważnym ostrzeżeniem z „utajnionej” literatury dystrybucyjnej dla lekarzy:

„Nadużycie. Spośród 110 zgonów związanych z” wąchaniem rozpuszczalników „między 1962 i 1969 rokiem, pięćdziesiąt dziewięć dotyczyło stosowania fluorowanych propelentów aerozolowych.”

Najczęściej używane fluorki :

1. Trójchlorofluorometan (11)
2. DICHLORODIFLUOROMETHANE (12)
3. Chorotrifluoromethane (13)
4. Czterofluorek węgla (14)
5. dichlorofluorometan (21)
6. Chlorodifluoromethane (22)
7. Tetrachlorodifluoromethane (112)
8. Trichlorofluoroetane (113)
9. Dichlorofluorotetraethane (114)
10. Chloropentafluoroethane (115)
11. difluoroetan (152a).

Skutki uboczne ekspozycji na te fluorki, począwszy od „częściej” do „rzadko”, są następujące:

· Toksyczność serca (uszkodzenie serca)
· Depresja oddechowa (lub trudności w oddychaniu)
· Bradykardia (lub spowolnienie tętna)
· Drgawki (lub ośrodkowego układu nerwowego)
· Aberracje psychomotoryczne (lub zaburzenia czynności mózgu)
· Przejściowe uspokojenie (serca i płuc)
· Ataksja (problemy) mózgu
· Podrażnienia górnych dróg oddechowych
· Wzrost / spadek ciśnienia krwi
· Bezdechu (lub uszkodzenia płuc)
· Tachykardia (zwiększony puls)
· Zwężenie oskrzeli (lub astma)
· Kołatanie serca (lub nieregularne bicie serca)
· Narkomania (lub „drugging” mózgu)
· Śmierć

Wszystkie powyższe „skutki uboczne” są związane z ostrymi lub przewlekłymi objawami „anti-cholinergicznej” toksyczności.

Ilość tych fluorowęglowodorów (CFC) używanych (w postaci aerozolu) zagraża warunkom atmosferycznym i klimatycznym na świecie, poprzez pogorszenie warstwy ozonowej, to nie jest niezwykłe, że stanowi to zagrożenie dla środowiska anty-cholinergicznego (lub anty-metabolicznego) całej ludzkości.

Zrzuty z niektórych procesów przemysłowych niosą znaczne ilości gazowego fluoru. W szczególności, fluorowodoru, podczas opadów atmosferycznych z deszczem, tworzy roztwór kwasu fluorowodorowego (0,7 ppm opadów i 0,3 ppm w syberyjskich śniegach), więc te anty-cholinergiczne zrzuty oferują dodatkowe zagrożenie, przyczyniając się do fluoryzowania dziur w warstwie ozonowej.

Jako przykład administracja , (Portland ,Victoria, Australia) wydała pozwolenia hutom na zanieczyszczenie środowiska na poziomie 70 ton fluoru rocznie w postaci gazowej i pyłowej.

Możliwe jest, że ilość ta znacznie został przekroczony, ponieważ monitorowanie zrzutów nie istnieje.

W ciągu 12 miesięcy od rozpoczęcia działalności hutniczej, duża liczba pracowników nabyła „pot-pokojowej astmy” – wygodny eufemizm anty-cholinergicznego uszkodzenia.

Fluorowanie farmaceutyczne.

Korporacje wprowadzając m.in. Codex Alimentarius, chcą zmniejszyć dostępność biologicznych substancji naprawczych lub składników naturalnych, przez fluorowanie produktów farmaceutycznych i spożywczych .

Dodatkowo wiele produktów jest chlorowanych i bromowanych. W ostatnich latach, katalog fluoryzowanych farmaceutyków wzrósł dwukrotnie.

Fluoryzujące produkty mają zwiększyć aktywność metaboliczną i przeciwdziałać produktą zaradczym.

Na przykład, Fludrokortyzon octanu- glucocoricoid ma około 15 razy silniejsze działanie niż hydrokortyzon (unfluorinated).

Ci sami ludzie tworzą mit efektu naprawczego, niepożądane skutki uboczne są pogarszane „terapeutycznie”… Przemysł dostaje więc czysty przychód z dwóch źródeł : leczenia pierwotnego stanu chorobowego, a następnie, od naprawy jatrogennych skutków początkowej terapii… Tak „leczy” się, wszystkie choroby …

„Osłabienie mięśni jest ubocznym skutkiem stosowania większości kortykosteroidów (hormonów) .. najbardziej widoczne jest to w przypadku , fludrokortyzonów, oraz triamcinilonów (obydwa hormony fluorowane). ”

Przydatnym przykładem jest fluorowana pasta do zębów, która ma długotrwałe działanie, ale nie poprawia zdrowia zębów, przez przewlekłe procesy anty-metaboliczne, prowadzi do poważnych problemów z zębami i dziąsłami.

Tak więc w każdym Australijskim mieście z fluoryzowaną dostawą wody podwoiła się liczby zarejestrowanych stomatologów. Ponieważ z nadejściem fluorowanych pasta do zębów, żeli i fluorowanych płukanek, woda dokończyła dzieła zniszczenia.

Albo bardziej skrajny przykład z małym Jasonem Burtonem, który przez kochających rodziców został wyposażony w fluorowane tabletki. Rodzice jednak pochłonięci rządową propagandą nie wiedzieli o toksycznym zagrożeniu. Nastoletni Jason zmarł po przedawkowaniu zalecanych przez państwo i dentystów tabletek.

Był to wyjątkowy przypadek ponieważ lekarz dokładnie i sumiennie zarejestrował przyczynę jego śmierci. Istnienie aktu zgonu, zostało odrzucone przez pro-fluorkowych australijskich naukowców.

Z powyższego faktów wynika, że ludzkie choroby, od „pot-pokojowej astmy” przez różne niebezpieczne etapy anty-cholinergiczne choroby dróg oddechowych, astmy, choroby serca… wywoływane są przez niekończącą się listę zanieczyszczeń związkami fluorowymi, które obejmują chemię, farmaceutykę oraz dostawy wody pitnej.

Może to być trudne do zrozumienia przez zwykłego „człowieka z ulicy”, że substancje przemysłowe, stosowane w handlu i medycynie mogą pochodzić od toksycznych odpadów.

Ta teza, powinna być ilustracją chemicznego, farmaceutycznego, handlowego i politycznego świata, który doskonale zdaje sobie sprawę z potencjału tego śmiertelnego czynnika wykorzystywanego w celu podporządkowania sobie człowieka.

Fluorowanie uspokajające, czyli przyzwolenie, letarg, apatia i głupota.

Istnieją dwie podstawowe formy chlorowcowania uspokajającego: główne i poboczne.

Uspakajająco działa atom chloru lub bromu, w połączeniu z innymi związkami. Wszystkie środki przeciw cholinergiczne są podawane celowo ze szkodą dla ośrodkowego układu nerwowego, co wpływa na depresję serca i układu oddechowego.

Główna klasyfikacja produktów według substancji bazowej.

1-3 Benperidol: Anquil, Frenactil, Glianimon
2-4 Droperidol: Droleptan, Dridol, Inaspin, Inapsine
3-1 FLUANISONE: Sedalande
4-1 FLUBUPERONE chlorowodorek: Buronil
5-1 Flunitrazepam: Rohypnol
6-3 FLUOPROMAZINEH: Psyquil, Siquil, Vesprin
7-1 FLUOESONE: Bripidan
8-1 flurbiprofenem: Froben
9-0 FLOPENTHIXOL dekanonian
10-3 FLOPENTHIXOL chlorowodorek: Depixol, Fluanxol, Emergil
11-0 flufenazyna dekanonian
12-0 flufenazyna enanthate
13-11 flufenazyna chlorowodorek: Modec, Moditen, Anatensol, Daptum, Lyogen, OMCE, Pancinol, Siqualone Permitil, Prolixin, Sevinol.

Uwagi: No. 5 FLUNITTRAZEPAM (Rohypnol), Który jest fluorowanym Valium, niedawno został przewidziany dla młodzieży w Australii Zachodniej.

Valium (diazepam) najbardziej zaangażowane jest w produkcje ofiar wypadków drogowych, według badań przeprowadzonych przez Uniwersytet w Sydney (Prof. Graham Starmer, Quantum, 26 kwietnia 1988).

Oczywiste pytanie: co spotęgowało efekt zwiększenia mocy fluorowanych odmian valium (Rohypnol), że wpłynęło to na ilość śmiertelnych ofiar wypadków drogowych?

Rohypnol i Valium są niezastrzeżonymi lekami firmy Roche. Roche to Szwajcarski członek IG Farben i jest prawdopodobnie odpowiedzialny za tragedie Stanleya Adamsa.

Telewizja ABC (12 maja 1988 roku), opowiedziała, jak w Zachodniej Australii w więzieniach, standardowo stosowane są zarówno ( Synergistic) Serapax i Rohypnol na więźniach, by obniżyć poziom ich agresji oraz zapobiegać ewentualnym ciążom. Adamas stał się ofiarą śmiertelnego przedawkowania owych leków…

Inne środki „uspakajające”…

14-2 flurazepam chlorowodorek: Dalmane, Dalmadorm
15-2 FLUSPIRILLINE: Redeptin, IMAP
16-2 haloperidolu: Haldol, Sérénac
17-1 PENFLUORIDOL: Semap
18-2 Pipamperon: Dipiperonu, Proptian
19-18 trifluoperazyna chlorowodorek: Amylozine Spansules, Stelabid Elixir, zakładki Stelabid Forte, stelazyna, Eskazine, Calmazine, Chemflurazine, Clinazine, Fluazynam, Novofluazine, Pentazine, Solazine, Trifluoper-Ez-ETS, Triflurin, Jatroneural, Terfluzin, Terfluzine
20-0 trifluperydol
21-2 trifluperydol chlorowodorek: Triperidol, Psicoperidol.

W sumie mamy 21 fluorowanych związków uspokajających plus dodatkowych 58 markowych leków korzystających z fluoru jako elementu uzupełniającego . Niewątpliwie wiele innych dodano do tej listy od czerwcu 1977 roku.

Istotne Przypisy:

Florida International University (Rotton, Tikovsky i Feldman) wykazał, że:

„..minutę po zastosowaniu (0.45ppm) roztworu z fluorkiem sodu … pogarszają się odczucia wizualne” w konsekwencji prowadzi to do spowolnienia psychiczno – fizycznego i czasów reakcji. (JAP vol.67: 2).

Odkrycie to ma znaczenie podczas jazdy samochodem lub obsługi maszyn. Niemniej jednak lekarze, nie przewidują konsekwencji przy stosowaniu tych leków w pracy.

Na początku 1987 roku, szwedzcy naukowcy powiązali wady wrodzone noworodków z lekami uspokajającymi zawierającymi, (w czasopiśmie Lancet) benzodiazepin (Valium lub Diazapam).

Fluorowane środki znieczulające.
(Stosowane w kontroli umysłu i zachowania)

Podobnie jak w przypadku fluorowanych środków uspokajających, istnieje wiele chlorowcowanego znieczulających powiązanych z chlorem i bromem.

„Popularne” i nowoczesne środki znieczulające. Wszystkie środki przeciw cholinergiczne mają zamierzony, wpływ na człowieka i jego centralny układ nerwowy.

1 – FLUOXENE
2 – Izofluran: Forane
3 – METHOXYFLURANE: Penthrane
4 – enfluran: Ethrane
5 – halotan: FLuorothane, Somnothane.

Uwaga: badania naukowe wykazały, że potomstwo anestezjologów ma więcej wad wrodzonych niż inne grupy zawodowe.

W ramach „działań toksycznych” znajdują się na liście:

· „Depresja oddechowa”
· „Działanie depresyjne na układ krążenia”
· „Bradykardia i głęboka hipotensja” (lub spowolnienie tętna i spadek ciśnienia krwi)
· „Zaburzenia czynności wątroby” (lub uszkodzenie wątroby)
· „Bloki Halothane przekazywania impulsów nerwowych zwojów poprzez hamowanie” (lub centralnego układu nerwowego)
· „Zawał” (lub śmierć).

Innymi słowy, wszystkie efekty anty-cholinergiczne są wywołane przez fluorowane produkty farmaceutyczne.

Produkty tego typu są zawsze gwarantowane przez instytucje medyczne pod względem jakościowym. Ich opakowania, metody sprzedaży są dla wiarygodności publicznej sprzedawane w aptekach i promowane przez lekarzy, farmaceutów, psychologów i psychiatrów …

Jednak są to najgroźniejsze, wielofunkcyjne i podstępne trucizny oferowane przez morderców i łajdaków w celu zniszczenia populacji.

To jest istotne, w kontekście zamierzonego rządowego planu kontroli umysłu i ciała poprzez chemiczną interwencję…

Biurokracja, ma tylko tworzyć pozory legalności dostarczanych do obiegu leków, chronionych prawnie przez międzynarodowe kartele i tajne bractwa. Ci sami urzędniczy ograniczają nam dostęp do witamin, minerałów i środków zapobiegających działaniom wyżej wymienionych karteli, rządów, sadów i tajnych bractw…

Całość tego procederu wzmacniana jest przez promocję suplementów diety, wody mineralnej, promocje sportów wodnych, saun, leków przeciwko astmie …

Aktorzy, urzędnicy, lekarze, farmaceuci, naukowcy kłamią, oszukują, wyłudzają, kreują idee oszczerstw i szantażu oraz przymusu aby tylko zwiekszyć dystrybucje fluorków, chloru i bromu…

Podsumowując powyższe, zabójcy zatwierdzają narkotyki opisując je jako lekarstwa, zakazując naturalnych substancji odżywczych, naprawczych i metabolitów.

http://ligaswiatowa.hvs.pl/codex-alimentarius-zrodlo-zbrod…/

Exterminators – fluoryzacja i śmierć.

Leki uspokajające i znieczulające oraz broń chemiczna, czyli fluorowcowane gazy.

Gazy paraliżujące, łzawiące lub chlor i brom zostały rozwinięte przez IG Farben , podobny proces przeszły soman i sarin… Gazy fluorowane atakujące główny układ nerwowy są cenione za szybkość i skuteczność w zabijaniu wroga.

1 – Sarina: Isopropyl methylphosphonofluoidate

2 – Soman: Pinacolyl methlphosphonofluoridate.

Niemal natychmiastowa śmierć spowodowana przez wystawienie na działanie gazów wynika z chwilowego „blokowania” katalizy i działania nerwu przez fluorowane gazy, w następstwie ustają funkcje krążenia.

Odpowiada za to:

3 – (fluorofosforan dwuizopropylowy) DYFLOS: Przeznaczony do leczenia, między innymi jaskry , jest opisany w literaturze jako „nieodwracalny inhibitor cholinesterazy (środek przeciw cholinergicznych) dający toksyczne efekty, występujące po wdychaniu oparów. ”

4 – fluorouracyl – Uracyl jest istotny dla metabolizmu człowieka. Wpływa na wzrost i zniszczenie komórek nowotworowych przez enzym (DNA i RNA) „blokujący” ich działalność. Paradoksem jest jego częste wywoływanie raka.

Konsekwencjami fizjologicznymi fluorowania jest zniszczenie metabolitu (czyniąc go anty-metaboliczne w akcji), elektrolitu i niezbędnych substancji odżywczych, takich jak woda.

5 – Fluoroacetamid (Związek 1081): silny anty-metabolit .

W Wielkiej Brytanii ten produkt, jest bliskim kuzynem środków do fluorowania źródeł wody i pasty do zębów… W praktyce stosowany jest do ” eksterminacji szczurów na statkach i w kanalizacji.”

6 – HYDROFLUOROSILICIC ACID (kwas fluorokrzemowy, kwas fluorowodorowy): toksyczny „produkt uboczny” przemysłu nawozowego, stosowany teraz dla fluoryzacji wody pitnej .

Cytując z literatury medycznej „. Ostrzeżenie: Wdychanie zagroża życiu. Wdychanie bawełny nasączonej kwasem hydrofluorosilicic , może powodować nieodwracalne szkody w ciągu jednej minuty” ze względu na aktywność anty-cholinergiczną.

7 – fluorek sodu: „produkt uboczny” przemysłu aluminiowego i używany do fluoryzacji wody pitnej.

Ten śmieć ,stał, się dzięki promocji i chytrej publicznej reedukacji, aktywnym składnikiem fluorowanych pestycydów, fungicydów, nematodides , środków gryzoniobójczych, środkiem znieczulającym, uspokajającym, lekiem (farmaceutyki), częścią produktów przemysłowych i domowych, służy do produkcji fluorowanych żeli stomatologicznych, płukanek i past do zębów.

Innymi słowy, fluorek sodu jest częścią wielomiliardowego, dochodowego przemysłu chemicznego i farmaceutycznego.

8 – SODIUM FLUOROCETATE (Związek 1080, jak No.5 powyżej): Wydaje się być ulubionym „exterminatorem” gryzoni, itp, ale, jest nieco mniej szkodliwy dla ludzi. Śmierć przez zastosowanie 1080 będzie trwać nieco dłużej, i będzie nieco mniej bolesna niż śmierć po zastosowaniu wersji 1081.

9 – Sodu fluorokrzemian: Ten produkt odpadowy przemysłu nawozowego jest stosowany w fluoryzacji wody pitnej. Zgodnie z prawem międzynarodowym musi być usunięty z nawozu, tak aby pastwiska, uprawy, owce i bydło nie padły natychmiast po spożyciu.

Ta trutka jest następnie sprzedawana do dyspozycji koncernów farmaceutycznych i filtrowana przez nerki całej społeczności świata. Dopóki to było opłacalne stosowano go do insektyzacji.

· Encyclopedia Britannica, wyd. nie. 15
· Niewidzialna ręka – Ralph Epperson.
· Sprawa przeciwko Fluoryzacji, Lee Hardy.
· Mind Control, Walter Bowarta
· Świat bez raka – G. Edwarda Griffina
· Zbrodnia i kara z IG Farben, Joseph Borkin.

Epilog

W lutym 1983 roku, Harley Dickinson zadaje dwa pytania dotyczące fluoryzacji ministrowi zdrowia T. Roperowi, w imieniu wyborców rejonu Geelong.

Pytania zostały wysłuchane i zapisane w Hansard z dniu 7 kwietnia 1988 r.

D. White, ponad pięć lat pózniej odrzucił pytania Dickinsona jako elementy teorii spiskowej, bez potwierdzenia w badaniach naukowych.

Bez komentarza.

(31 maja 1943 – rozpoczynają się prace nad K-25, zakładem wzbogacania metody dyfuzji gazowej w Oak Ridge. Firma Kellogg zaprojektowała dyfuzje gazową K-25, na co zużyto 25% budżetu projektu Manhattan. Metoda ta nazywana przez NASA aktywnym pyłem jest stosowana do rozpylania Fluorku Wapnia, Niklu … http://newspaper.hvs.pl/nasa-wojna-przeciwko-czlowieczenst…/ )

Liga Świata
Dydymus