Wsparcie dla Patryka

patryk-bernadowskiCześć.

Mam na imię Patryk, mieszkam w Chełmnie nad Wisłą, urodziłem się dnia 19 lipca 1991 r. w Bydgoszczy. Na skutek przebytego w 2008 roku zdarzenia drogowego, jestem w wysokim stopniu niesprawny fizycznie.
Po nieszczęśliwym wypadku, z góry chciano przesądzić o moim losie. Sugerowano mojej rodzinie, że nie będę zdrowy, że nie będę wychodził z łóżka; dlatego bazując na własnych odczuciach, czynię zadość wymaganiom, spełniam swoje marzenia, realizuje zamierzone cele – żyję normalnie.
Mimo nowej sytuacji, dokładam starań, aby aktywizować się, rozwijać przydatną wiedzę i umiejętności, oraz w miarę możliwości wspierać inne osoby. Ochoczych ludzi skłaniam do zdrowego stylu życia, do bytowania w zgodzie z przyrodą i samym sobą – jak każdy oddech, czynią mnie szczęśliwym. Amatorsko prowadzę niezależne badania – obserwacje – ponadto uczę się śpiewu.
Rodzaj pomocy, która znacznie poprawi, zarówno jakość życia mych najbliższych, jak i moich codziennych starań, to:

* Leki, Terapie, Przeszczep komórek glejowych
* Materiały budowlane potrzebne do przybudowy pokoju – własnego
* Wspomaganie elektryczne do wózka inwalidzkiego

Każda forma dobroczynności jest dla mnie na wagę złota. Zachęcam Cię do udziału w akcjach charytatywnych organizowanych na moją rzecz, do przekazywania 1% podatku, do darowania środków rzeczowych, jak równie innych możliwych postaci wsparcia, za które

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ,
Patryk Bernadowski

PS: Szczegóły szukaj w internecie, oraz na:

www.patrykbernadowski.org

Serdecznie pozdrawiam, Patryk Bernadowski