Wykład prof. Jerzego R. Nowaka


prof NowakKolejny raz miałem możliwość zarejestrowania spotkania z prof. Jerzym Robertem Nowakiem. Kilka godzin spotkania zleciało jak z bata strzelił. Profesor jak zwykle trafnie ocenił obecny stan w Polsce, a przedstawicieli rządu nazwał po imieniu – zdrajcy. Można było się dowiedzieć o pochodzeniu niektórych prominentów którzy zostali opisani w kolejnej części „Czerwonych dynastii”.

Tematem wykładu było hasło „Jak ratować Polskę”, a gospodarzem i organizatorem spotkania była Pani Bożena Korzińska z Białostockiego Klubu Gazety Polskiej.

To tylko tak w skrócie, ale całość już jest dostępna na naszym kanale Youtube, wiec proszę oglądać, komentować i wyciągać wnioski.
P.S. Wisienką na torcie było ostatnie zadane pytanie, lecz nie będę zdradzał szczegółów. Dodam tylko że z szacunku dla profesora nie oprotestowałem głośno jego odpowiedzi, lecz tu wypowiem to stanowczo – nie podobała mi się!

Wideo ze spotkania

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „Wykład prof. Jerzego R. Nowaka

  1. bywalec mówi:

    Czesc takim ludziom jak Pan Jerzy Robert Nowak, szkoda tylko,ze dowiedzielismy sie jak „pozegnal” sie z Radiem Maryja. Wielka strata dla nas i dla samego radia. Moze jednak kiedys tego wspanialego patriote i pisarza niezlomnie walczaceco o polska prawde jeszcze uslyszymy…