24 września 2018

Rafał Gaweł eksmitowany!


GawełWygląda na to że nadszedł koniec psiej budy nie wiadomo dlaczego zwanej przybytkiem kulturalnym. Teatr Trzyrzecze wylatuje na pysk z szopy przy młynowej? Jeżeli to nie tzw wrzuta, a po staremu „kaczka dziennikarska” to mamy bardzo dobrą wiadomość.
Rafał Gaweł musi szukać lokalu, ale już nie za darmo, a właściwie za cudze, bo opłacone z podatków. Ciekawe są następne kroki tzw. „Artystów” z młynowej. A tymczasem czytamy na http://p21.neon24.pl/post/118284,rafal-gawel-eksmitowany

Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy!

Pamiętacie Rafała Gawła, tego co zasypuje prokuratury donosami o rzekomym rasizmie? A w swoim teatrzyku wystawił bluźnierczy spektakl Golgotę Picnic? To był ostatni jego wybryk w Białymstoku.

Gaweł twierdził, że jego teatr „Trzyrzecze” ma siedzibę w pożydowskim domu. Oto znalazł się właściciel posesji, jak najbardziej aryjski z wyglądu, i nakazał Gawłowi opuszczenie posesji. To koniec tego projektu w Białymstoku. Mówi się, że Gaweł naraził się prezydentowi miasta i wypadki nabrały tempa. Co dalej? Warszawiacy trzymajcie się! Niedługo wystartuje u was nowy ultralewicowy teatr z Rafałem Gawłem w roli menedżera!

Mam  nadzieję że jest to prawda i to lewackie cwaniactwo wyniesie się z Białegostoku na dobre.

JP

2 Replies to “Rafał Gaweł eksmitowany!”

  1. Na schodach tej budy zalegał śnieg co ostatecznie potwierdza brak „kulturalnej” obecności szemranego towarzystwa artystów z pod znaku sierpa i młota

  2. Potwierdzam wpis pod zdjęciem.”Pan Bóg….”. Ojciec ze swego syna
    kpić nie pozwoli…

Comments are closed.